Pohlaví

Fena

Věk

15 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 15 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Naděje kavalíra Charlie o.s.

Podrobný popis

Sandynka je BH fenečka, která je na tomto světě zhruba čtyři roky. Za tu dobu nezažila nic dobrého a až nyní v dočasném domově zjišťuje jaké je být milována, užívá si plnou misku a veškerou péči.
  S jinými pejsky nemá problém, ale je spíše pasivní. Rozhodně není vhodná do domácnosti kde je druhý příliš aktivní pes. Na turistiku si nepotrpí, ale procházky má ráda a na vodítku chodí ukázkově. Když je doma sama, vydrží na páníčka čekat, ovšem co si budeme namlouvat, jde o společenské plemeno a Sandynka miluje mazlení a společnost svých lidí. Jen co se otrká, bude se s vámi válet na gauči a vy už od ní nebudete chtít odejít.
   A až po vás hodí ty své kaštanově hnědé oči, budete se v nich topit a do Sandy se natolik zamilujete, že budete děkovat za to štěstí, které vás potkalo.
  Sandynka je typický polštářový pes a čím víc polštářů má pod sebou, tím je spokojenější, zároveň ale nepohrdne příjemnou procházkou, prostě ideální společník do života. Sandy není vhodná k malým dětem, jelikož z nich má strach a leká se prudkých pohybů.
Má hygienické návyky, je vykastrovaná a čeká na ten svůj pravý domov, o kterém se jí každou noc zdává. Není náročná, stačí jí láskyplná náruč, miska s dobrým jídlem a budete pro ni středem vesmíru.
Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku.
Adopce řešíme pouze telefonicky. Děkujeme za pochopení.

tel ČR + 420 732 322 224, 739/358 163