Pohlaví

Fena

Věk

10 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 10 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Naděje kavalíra Charlie o.s.

Podrobný popis

Fíbínka je asi půlroční trikolorní holčička. Je moc hodná, chytrá, hravá, komunikativní a miluje mazlení a ještě více hru s balonkem. Bohužel má malé záchvaty, které mívá při vzrušení či stresu. U každého jídla či vítaní a delším hraní přestane ovládat nožičky a i když nejde do bezvědomí, její záchvaty jí trošičku omezují.
Pro Fíbí hledáme rodinu, které nebude vadit, že nebude moct jako normální pejsek chodit na procházky, takže je vhodná pouze do domku se zahrádkou. Procházku zvládne jen na chviličku a musí se počítat s tím, že se bude muset poponášet. Fíbí si jinak života užívá jako každé normální štěňátko, miluje společnost ostatních pejsků i dětí, řádí a vymýšlí lumpárny.
Nedělá jí dobře, když je delší dobu samotná, takže je potřeba, aby někdo z rodiny byl většinou doma. Určitě nemůže jít do rodiny, kde jsou klasické směny na osm hodin, to by Fíbí nezvládala. Fíbinka má udělané CT a MRI. Má nález na mozečku, proto má ty záchvaty. Musí se počítat s tím, že pokud by se záchvaty zhoršovaly, je doporučená operace. 
Proto pro Fíbínku hledáme extra dokonalý domov, neobyčejné majitele s obrovským srdcem. Majitele, kteří budou ochotni nejprve jezdit na návštevy do Fíbínčina dočasného domova, aby si na ně zvykla. Hledáme páníčky, kteří budou ochotni tolerovat trochu nepohodlí a dají Fíbínce vše co si zaslouží.
Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku.
Adopce řešíme pouze telefonicky. Děkujeme za pochopení.

tel ČR + 420 732 322 224,  +420 777 751 861

volejte prosím pouze v tyto uvedené hodiny:
PO - PÁ 10-18 hodin