Pohlaví

Pes

Věk

14 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 14 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Naděje kavalíra Charlie o.s.

Podrobný popis

Bleček je kontaktní black and tan kavalírek, který si svým kouzelným a něžným pohledem získá naprosto každého. Když se dostal do dočasného domova, byla to malá, vystrašená hromádka, která neznala schody, misku s vodou a přes práh se doslova plazila. Za dobu,co se o něho vzorně starají v dočasné péči, udělal neskutečné pokroky a stal se z něj důvěřivý, hrdý kavalír, který miluje lidi.
Black by k sobě potřeboval alespoň jednoho psího kamaráda, který by ho vyprovokoval ke hře. Miluje kočičky. Miluje mazlení a dobré jídlo, procházky má rád, ale krátké a pomalé. Bleček není aktivní, na běhání ho moc neužije, na chození jakbysmet.
Potřeboval by pokud možno někoho, kdo je stále doma. Ideálně nějakou starší paní, pána, v důchodu, kteří by ho měli celý den na klíně a hladili ho. Nedělá problémy, neštěká, nic neničí, jen miluje lidskou blízkost. Většinou celý den spinká. Black by se hodil spíš do bytu, k lidem, kteří by na něj měli spoustu času, věnovali mu spoustu lásky a kde by ho vždy nějaká ruka pohladila. Bleček hůř slyší, když něco zaslechne, neví, odkud zvuk jde. V cizím prostředí, bez psího kamaráda, se chová zmateně. Na vodítku je vzorný a drží se vždy svého člověka. Děti nevyhledává, ale nevadí mu.
Dočasná rodina by uvítala,kdyby se mohla s budoucími páničky osobně seznámit.Na Blackovi jim velmi záleží.
Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku.
Adopce řešíme pouze telefonicky. Děkujeme za pochopení.

tel ČR + 420 732 322 224, 739/358 163