VAŠÍK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

15 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 15 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Mělník
Region: Středočeský
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník

Podrobný popis

další fotogalerie: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.886372894738872.1073742004.174396225936546&type=1
*************************************************
Vašík je původně nalezenec,kterého se ujali moc hodní lidé. Dali mu teplo domova,lásku a péči. Bohužel před několika dny jeho páníček náhle zemřel a paní musela být převezena do domu s pečovatelskou službou. Vašíkovi přítomnost páníčků moc chybí a smutní. Je to velice klidný a milý pejsek,který bude rád dělat společnost nejlépe seniorům, kteří budou mít dostatek času na poklidné procházky,vlídné slovo a pohlazení.

Vašík má handicap v podobě mírného postižení zadních nožiček, na které trochu pajdá. Tento problém je chronický, dlouhodobý a pejska dle veterináře ani neomezuje, ani nebolí. Nicméně je možné, že v budoucnu bude třeba nějaké další veterinární ošetření.

*************************************************
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
V případě zájmu o námi nabízeného pejska, prosím, volejte na telefonní číslo 602 144 145, emailové dotazy nestíháme vyřizovat, navíc vyžadujeme telefonický kontakt se zájemcem, protože chceme znát podmínky, do kterých bude případně pejsek umístěn. Na komentáře na Facebooku není v našich silách reagovat, neboť jich je opravdu mnoho. Fyzická péče o zvířata na útulku má vždycky přednost před ostatními činnostmi, které se tak vyřizují občas se značným zpožděním. Děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: http://www.msoz.cz/inpage/informace-k-adopci/

KONTAKT: 602 144 145