DÉMON

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 3 Icon: Velký (61 cm a více)
Výmarský ohař
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Heaven Ranch

Podrobný popis

PROSIM, SDÍLEJTE
SOSVELMI URGENTNÍBLUE NEBOLI DÉMON!!! HLEDÁ DOMOV NEBO DOČASKU
NÁKLADY: KRMIVO, PHM, VETERINU HRADÍME
Tel: 728017627
Zcela neplánovaně přistál v naší péči pes, kterého původně zachránila paní Magdaléna Huserová (Azyl Benny psi v nouzi z.s.), která se rozhodla ho zachránit z rukou tyranské pseudozáchranářky Seryové z SK, která nám předala psa na kost vyhublého, který byl chován v malé kleci, kde nějaký čas přežíval. Původně ho měli Romové u kterých žil jako dříví v lese bez disciplíny a výchovy. Démona ve stavu absolutní apatie se šrámy jak na duši, tak na tělě přijal do své dočasné péče pan Socha, který se nakonec rozhodl si Démona nechat. Ale po čase, když se Démon zotavil, začal tak, jak byl zvyklý lidi, kteří mu jakkoliv nevyhovovali napadat a tak se pan Socha obrátil na nás, jak má siutaci řešit, že celá rodina se ho bojí a že ho už nemůže mít. Obvolala mnoho psích trenérů v ČR a nikde nenašel místo, kde by byli ochotni si Démona, tehdy Blue, vzít do parády. Až nakonec jsem dostala typ na pana Richard Ulianko, která má výcvikové středisko na Slovensku. Na videu vidíte, jaký posun Blue za tu dobu udělal. On ale potřebuje někoho podobně nastaveného, aby mohl Démon konečně normálně žít.
Nyní je Démon třetí měsíc na převýchově u pana Richard Ulianko kde dostal nezbytnou výchovu. A my mu hledáme nový domov. K nám do útulku ho přijmout nemůžeme, protože na takového psa nemáme ani vhodné místo ani zkušenosti. Hledáme proto pro Démona zkušeného pejskaře, který si u něho zjedná respekt a věnuje mu dostatek času a prostoru. Démon potřebuje vnímat od člověka autoritu. Potom zvládne i přítomnost dalších psů. Nyní je v bezpečném prosotru, kde ale v současné době už nemůže být, protože prostory ve výcvikovém středisku pana Ulianka jsou omezené a naše finanční možnosti také. V současné době máme náklady za jeho převýchovu i ubytování 47 000,- Kč. A tak je pro nás další pobyt Démona ve výcvikovém středisku zátěž i finanční.
Démon je v rukou zkušeného člověka úplný anděl. Potřebuje hodně pohybu i jasného zaměstnání. Ale bohužel jeho předchozí život, kdy si dělal, co se mu zachtělo na něm zanechalo dost těžké následky a tak se naučil lidem, kteří se u něho neprosadí, šéfovat. Bližší Vám o Démonovi řekne sám pan Ulianko na tel: +421905631008. Prosím vás, pomozte nám maximálně sdílet tuto žádost o pomoc, abychom mohli Démonovi zajistit život, který si zaslouží. Na videu je krásně vidět, že pod dobrým veením Démon šlape jako hodinky a práce ho baví. Unie práv zvířat z.s....s vámi na straně zvířat.