Loki - REZERVACE

Pohlaví

Pes

Věk

7 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7m Icon: Střední (31-60 cm)
Australský ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Mělník
Region: Středočeský
Datum nálezu: 01.07.2024
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník
Evidenční číslo: 121/24
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Loki

Evidenční číslo 121/24, odložen 1.7. 2024

Plemeno: kříženec australského ovčáka
Pohlaví: pes
Rok narození (cca): prosinec - přelom roku 2023 / 2024
Datum nálezu: odložen 1.7.2024
Velikost: střední 

POKUD MÁTE O LOKIHO ZÁJEM, ZAVOLEJTE NÁM NA TEL. ČÍSLO 602 144 145 (9.00 - 17.00H). NA SMS ČI EMAILY NEREAGUJEME, pokud není domluveno jinak.

Simon je velice zajímavý kříženec australského ovčáka, ovšem v trochu více praktické jakési kapesní verzi. O kolik a jak ještě vyroste těžko říct, ale zatím je to takový medvídek spíše širší než vyšší. 

Upozorňujeme, že má gen MDR1. (https://www.veterinarniportal.cz/mdr1-defekt/)

Ač je teprve půl roku starý je Loki neuvěřitelně učenlivý, chápavý a opatrný. Krásně reaguje na své jméno a přivolání. I ve smečce psů na své jméno vždy spolehlivě reaguje a přijde. Umí chodit na vodítku, zná povel "nesmíš" a v socializaci opravdu nic nezanedbal. Je zvyklý na větsí počet psů kolem sebe, takže si krásně hraje, někdy je až moc vlezlý, ale to je mu často rychle zatrhnuto a on to chápe. Určitě by tedy ocenil i nějakého psího parťáka. U nás bydlí s australanem Benem, se kterým k nám přišel a mají se opravdu moc rádi. Dvojka k pohledání. 

Rád běhá, hraje si s hračkami a rozhodně nikdy nepohrdne mazlením a drbáním. Pořádného pomazlení totiž není nikdy dost, dokonce i česání (kterého je teď potřeba víc než dost, kvůli zacuchané srsti) si celkem rád nechává líbit. Není nijak zvlášť štěkavý, jako spíš sem tam skákavý. Taky se tuze rád plete pod nohy, lidem i psům. Je zvyklý i na menší děti, se kterými si rád hraje.

Je to prostě rozverné štěně, které teprve celý život čeká. Potřebuje rodinu, kde ho správně vychovají, budou ho mít rádi a zapojí do chodu rodiny. Rozhodně to není pes, který bude "na okrasu" zahrady. Pravidelné procházky, společně trávený čas s majiteli, socializace s dalšími psy. To je to, co Loki potřebuje a co si zaslouží. 

Domů bude odcházet očkovaný, čipovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a s podmínkou kastrace v budoucnosti, až bude pohlavně dospělý. 

Pro více informací či domluvení si návštěvy našeho útulku, volejte na tel. číslo 602 144 145.

Více na : https://dog-planet.cz/psi-k-adopci/