AIDA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Vysočina
Akt. umístění: Oz Archa Janka a Saška

Podrobný popis

AIDA hledá nový domov.
 
Nádherná kříženka, cca 1 roční, váží 13 kg se našla vyhozená v zahrádkářské kolonii, v oblasti Velkého Krtiše na SK odkud jsme zachránily velké množství pejsků.. 
 
AIDA se momentálně nachází v dočasné péči na Vysočině, Blatiny - Sněžné. Po dohodě je možné se přijet seznámit. AIDA půjde do adopce čipovaná, očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům, kastrovaná, s EU pasem na základě adopční smlouvy. Adopční poplatek na pokrytí nákladů je 4 500 Kč.
 
AIDA je moc milá, mazlivá, přátelská k lidem i zvířátkům, dá se říct, že je submisivní povahy, např. k větším pejskům má respekt. Na vodítku chodí obstojně, hygienické návyky má, ale v novém domově než si zvykne se může ještě "nehoda" stát. 
 
Vše ostatní co ještě neumí se s novými páničky naučí velmi rychle, je to moc šikovná holčička, která je připravená dělat radost v novém domově kde určitě uvítá dětské i zvířecí kamarády. Preferujeme pro AIDU laskavý domov, nejlépe v RD se zahradou s neomezeným přístupem dovnitř jako právoplatný člen rodiny kde bude mít dostatek pozornosti, vyžití, aktivit, je to přeci jenom sotva odrostlé štěně, ideálně páníčky, kteří pracují z domova nebo mají možnost si AIDU vodit do práce, event. vícegenerační bydlení.
 
Pokud chcete AIDĚ poskytnout milující domov, nevolejte, ale pište prosím co nejvíce info o Vás, jaké zkušenosti máte s pejsky, jaké podmínky nabízíte pro AIDU, apod., uvítáme i fotečky pro představu jaký domov by AIDA u Vás mohla najít...Pouze vybrané zájemce budeme kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Kontakt: sz/whatsapp +420 725 912 605 (Ivana van der Maas)