Zina

Pohlaví

Fena

Věk

6 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 6m Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: ZASTAVME UTRPENÍ – spolek za práva zvířat  a etické zacházení s nimi.

Podrobný popis

Zina je jedno ze štěňátek které jsme za asistence policie a KVS odebírali seniorovi z nevhodných podmínek.

Zinuška je po mamince na delších nožkách a narodila se 28.1.2024 nyní v 5 měsících váží 10kg a měří v kohoutku 40cm, celkově je atletické drobné postavy. Její máma měla 18kg a byla kříženec Jack Russell teriér a bull velmi dobré povahy.

Co se týká povahy je velmi mírná a fixovaná na společnost lidí i psů spíš je nejistá a užívá si mazlení, hlazení a nejraději by se pořád chovala. ideálně by bylo aby šly do rodiny kde už nějaký malý, přátelský pejsek je. Samozřejmě pokud by šlo o psa měl by být kastrovaný. K malým dětem není určitě vhodná, bojí se křiku a rychlých pohybů.

Po seznámení s člověkem je velmi mazlivá a visí na nás jako klíště. Pochopitelně to není pes na dvůr ani k boudě, ani pro seniory, ale do domu s dobře oplocenou zahradou, nebo bytu pro mladou aktivní rodinu. Štěňata dáváme na smlouvu o dočasné péči do doby kastrace a to po prvním hárání. Poté přechází do adopce. Bez splnění této podmínky není adopce možná. Psy si do adopcí vozíme sami.

Štěňata jsou řádně čipované, několikrát odčervené, očkované i přeočkované a samozřejmě zdravé.

Zájemci pište nejdřív SMS na tel 773797617 odkud jste a co můžete nabídnout fence. Náš psí domov se nachází v okrese Olomouc proto dáváme přednost zájemcům z Olomouckého Jihomoravského, nebo Moravskoslezského kraje.