KATTY

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 4 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Ani na okamžik si nechci vzpomenout na svůj předchozí život, na místo, kde jsem žila, ani na lidi, kterým jsem patřila.
Bydlela jsem v krabici od banánů na dvoře, toulala se po vesnici a nikoho jsem nezajímala. Našli mě zanedbanou, plnou blech a na břiše jsem měla obrovský nádor, který jsem skorou courala po zemi.

Teta mi dala jméno Katty od začátku jsem vděčná holčička, bez pomoci bych dopadla hodně špatně. Jsem malá, 6 kilová kříženka, udajně biever teriera, nikdo neví, kolik mi je let a ode mě se to, bohužel, nedozví.
Jsem velmi hodná, milá, tichá, klidná holčička, obrovský mazel, vděčná za každé pohlazení a pozornost páníčků. Ač působím stále smutným dojmem, jsem pejsek za odměnu, miláček všech s andělskou dušičkou, kterou si hned zamilujete.

Bohužel nezájem a nepéče předchozích majitelů, se podepsaly na mém zdraví, jsem už po operaci nádoru a další mě ještě čeká.

Ráda bych našla milující, harmonickou rodinku v láskyplném prostředí, kde mě budou mít všichni rádi. Vaše Katty."

Katty je malá, úžasná fenečka, která se potulovala v obci delší dobu, patřila k divné rodině, u které bydlela na zahradě v banánové krabici.
Měla obrovský nádor na mléčné žláze, těsně před prasknutím a ještě několik menších. Byla zadredovaná, zanedbaná, zablešená, dávala se u nás dohromady a připravovala se na operaci. Její věk neznáme, zoubky má hezké, čisté, jako mladý pejsek, ale zdravotně byla zanedbaná jako starý pes. Odhadem ji může být třeba kolem 4 let, ale může být i mladší, či starší...

Katty je sluníčko, má skvělou, mírnou a velmi přátelskou povahu. Je submisivní a něžná, působí stále zakřiknutým a posmutnělým dojmem, nicméně je vděčná na současný život, lásku a pozornost, kterou má. Miluje svoje lidi, mazlení, tulení a užívá si lidskou lásku a péči, kterou nikdy neměla. Je čistotná, tichá a klidná, snese se se všemi pejsky i fenečkami, hračky nezná a neumí si hrát.

Je to oddaná a věrná psí dušička, dojemná a čistá, citlivá a velmi hodná.
Nevadí jí hodné, rozumné děti, ale není to vyloženě pejsek, který s dětmi bude řádit a dovádět, proto bychom ji k malým hlučným dětem nedoporučovali.
Má ráda procházky, doma o ní ani nevíte, je vzorná a hodí se spíše do klidnějšího prostředí.

Katty u nás podstoupila kastraci, odstranění jedné mléčné žlázy s obrovským, středně invazivním zhoubným nádorem a odstranění sleziny, kde měla nezhoubný útvar. Vzhledem k tomu, že má nález i na druhé mléčné liště, čeká jí i její odstranění cca za 2 měsíce. Operaci už ale může podstoupit v nové rodině, která bude ochotna pokračovat v řešení na pražské klinice Ivet, kde bude mít Katty péči zdarma, v naší režii. Krevní testy má v pořádku, nemá žádné metastázy.

Katty je oblešená, čipovaná, odčervená, kastrovaná, vakcinovaná nebude kvůli probíhající terapii. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, předkontrole v novém domově a úhradě adopčního poplatku, návštěva možná v Praze, po dohodě s Dášou. informace o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705 Za fotky moc děkujeme Gabina Havejová