MICK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Moje jméno je Mick a moje panička mě už nemohla mít dál. Odvezla mě k tetám do Dočasek, abych dostal šanci najít domov zodpovědně. Jsem malý, 5letý kříženec čivavy, vážím přes 4 kila a jsem pejsek za odměnu.

I když jsem se zpočátku trochu bál a byl jsem vyplašený ze všeho nového, neutekl ani den a proměnil jsem se ve velmi milého, úžasného a milujícího pejska, který víc, než cokoli jiného, touží po lásce svých lidí. Miluju lidi, mazlení a nejraději bych se stále tulil ke své paničce, doma jsem hodný, čistotný a klidný. Venku se rád proběhnu a chodím na procházky, kde mě všechno zajímá.

S pejsky vycházím bez problémů a i když venku nějakého vyštěkám, jsem zcela nekonfliktní pejsek, spíše submisivní a velmi hodný. Nevadí mi hodné, rozumné děti, se kterými se mohu kamarádit, ale hrát s hračkami si zatím moc neumím.

Hledám eprima rodinku, ktrá mě zahrne láskou a která me bude mazlit a pečovat o mě. Váš Mick."

Mick je 5 letý kříženec čivaváčka, jeho bývalá panička dostala od asociálních lidí, strávili spolu pár let a nemohli již spolu dál zůstat z osobních důvodů.

Je to velmi hodný, milý pejsek, zpočátku bázlivější, ale o to více milující své lidi, se kterými by se neustále rád mazlil. Je nekonfliktní k pejskům a doma bude mít rád nějakou menší psí kámošku, ale nevadí mu být i jedináčkem. Pokud máte děti, které se umějí chovat k pejskům, jsou větší a rozumné, nebude mu to vůbec vadit.

Rád chodí a procházky, kde občas nějakého cizího pejska vyštěká, ale není to nic dramatického. Miky je obrovský miláček s andělskou, citlivou dušičkou, potřebuje stabilní zázemí zodpovědné a milující rodinky, hodně lásky a vlídný přístup majitelů, svou vděčnost vám bude dávat najevo každou možnou chvíli.

Bude rád bydlet v domečku se zahrádkou, nebo i v bytě.

Mick je odblešený, odčervený, očipovaný, kastrovaný, bude očkovaný. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po dohodě s jeho dočasnou tetou, po předkontrole v novém domově, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, nachází se v Praze. Informace o vás a vašich podmínkách pro Micka pište prosím na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705