STANDA - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Je mi právě jeden rok a teta mi dala jméno Standa. Jsem maličký, překrásný jezevčík, velký fešák a miláček, co touží po trvalém a milujícím zázemí.
Od štěněte jsem se poflakoval s páne bez domova a ten me pak na ulici dal cizí slečně, která se o mě postarala a předala pak tetám v Dočaskách.

Zpočátku jsem se trochu bál, nevěděl jsem, co mě čeká a byl jsem ze všeho vyjukaný a nesvůj. U tety jsem si moc hezky zvykl na ostatní pejsky, se kterýma ted už řádím jak černá ruka a určitě bych doma potřeboval psího kámoše na psí hrátky a zábavu. Miluju svoje lidi, jakmile si získám důvěru, je ze mě mazel a úžasňák.

Mám rád děti, takže nějaké rozumné dítka, co vědí, jak se k pejskům chovat, by mi doma také nevadily. Miluju hračky a čím víc jich je, tím líp. Bude ze mě skvělý kluk, oddaně milující svoje lidi, kteří mi dají trochu času zvyknout si a důvěřovat.
Rád bych našel pohodovou, milou rodinu, kde budu mít psí společnost a hodně lásky nových páníčků." Váš Standa

Standa je 1 rok starý, krásný jezevčík. Je drobný, kouzelný a velmi hravý. Dohání teď štěněcí dovádění, které si zřejmě neměl možnost užívat dřív. Patřil bezdomovci, který ho daroval na ulici slečně, která ho k nám umístila, aby dostal šanci na lepší život.

Standa se zpočátku trochu bál, byl plašší a vykulený z nových věcí, které neznal. Laskavým a vlídným přístupem a díky smečce ostatních pejsků, která mu hodně pomohla, se z něj rychle stal veselý a pohodový kluk, s citlivou dušičkou.
Po pár dnech už zdárně morduje hračky a doma jich určotě musí mít velkou zásobu, stejně tak bude doma spokojenější, pokud bude mít psí společnost. Ideální by pro něj byla pohodová, mladá, hravá fenka, nebo nekonfliktní pejsek. Má moc rád i děti, se kterými hezky vychází, Lidi miluje a jakmile získá důvěru, je z něj miláček, s velmi věrnou a oddanou povahou. Zřejmě díky předchozímu majiteli je zdrženlivý zpočátku k mužům, ale pokud na něj páníček nebude tlačit a zjistí, že mu nic nehrozí, zamiluje si i mužskou část rodiny.

Satnda je skvělý pejsek, zaslouží si milující, zodpovědnou rodinku, stabilní zázemí a hlavně hodně lásky, kterou dosud nepoznal. Nehodí se do bytu, kde bude zůstávat sám, o samotě je smutný a hlasitě teskní. Bude nejraději ve společnosti své rodiny, ideálně v domku se zahrádkou.

Moris je zdravý, kastrovaný,, odblešený, odčervený, očipovaný a vakcinovaný. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po dohodě s jeho dočasnou tetou Ivanou, tel : 702 953 956, po předkontrole v novém domově. Po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, nachází se v Býkovicích u Brna. Informace o vás a vašich podmínkách pro Standu, pište prosím na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705