aktivní smíšek Dalí, 15 kg - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Dalí, mám 15 kg a asi 7-8 let. Měl jsem nezodpovědné pány, kteří si mě přehazovali jak horký brambor. Žil jsem i s dětmi a s fenkou. Ale všude bylo tolik zmatku, vlastně jsem nikdy nepoznal jistotu. Když jsem si konečně myslel, že jsem jí našel, tak se mí pání museli odstěhovat a odložili mě do útulku. Dostal jsem se do spolku Psí senioři v nouzi, kde čekám v dočasné péči na ty, co mě již nikdy nezradí. Prosím, adoptujte mě.

Jsem velmi aktivní smíšek, mazlík, vítací vrtiocásek, který nezkazí žádnou legraci. Hygienické návyky dodržuji, doma se chovám hezky, i o samotě. Když mám radost nebo když hlídám, což mi jde dobře, tak štěkám. Dám se usměrnit, nicméně, domov bych tak měl raději v domku (pouze uvnitř!). V bytě v případě, že bude stále přítomen někdo, kdo mě usměrní, aby se sousedi nezlobili.

Na vodítku umím, zprvu radostí táhnu. V autě jezdím rád, můžete se mnou i na výlet. Já s vámi budu rád dělat cokoli. Poslouchám, chodím na zavolání a umím pár povelů. Veškerou manipulaci snesu, i na veterině jsem neměl problém.

Ve smečce psů i fen jsem bez problému, takový malý suverén, který z cizích pejsků rozhodně není nervózní :-) Běhající kočky proháním, doma vyzkoušené kočky nejsou. Mohu i k dětem, samozřejmě rozumným.

Jsem očkovaný, čipovaný, kastrovaný, bez zdravotních problémů.

Pouze volejte, na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS a ani jiné zprávy. Podepisuje se adopční smlouva a platí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.