Kačenka, můžeme hradit veterinu - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

14 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 14 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Kačenka, mám asi 14 let a 29 kg. Pán se o mě již nemohl „starat“, příbuzní mě chtěli nechat utratit. Ano, byla jsem v hrozném stavu, vychrtlá, sežraná od blech, samá kvasinka, sotva jsem chodila... Ale můj čas ještě nebyl. Paní veterinářce jsem ukázala, že ještě chci žít. A tak začala jednat... Do péče mě přijal spolek Psí senioři v nouzi. Prosím, dejte mi prožít ještě krásný důchod, adoptujte mě. Zabojovala jsem, vstala hrobníkovi z lopaty, právě ještě pro hezké chvíle s Vámi...

Jsem moc hodná, mazlivá, pokorná dáma. U všeho tak ráda asistuji. Co nejvíce budu chtít být s Vámi. Zároveň se ráda vyhřívám na sluníčku na zahrádce. Když vidím vodítko, radostí skáču jako štěňátko, krátké procházky zvládnu. V autě o mně nevíte. Veškerou manipulaci snesu, i na veterině. Hygienické návyky mám perfektní, neničím, když jsem zavřená bez Vás, kňourám, ale neštěkám.

Mohu ke psům i fenám, ty divoké chci vychovávat, což je legrační. Na kočku bych si zvykla.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě, s minimem schodů.

Jsem očkovaná na vzteklinu, čipovaná. Je třeba užívat kloubní výživu, hůře chodím. Mám problémy se slinivkou, proto jsem na dietě. Veterinární náklady mi může doživotně hradit spolek, v jehož péči jsem.

Pouze volejte, na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS a ani jiné zprávy. Podepisuje se adopční smlouva. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.