PANENKA MADLENKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Madlenka je prostě panenka. Křehká, k cizím lidem opatrná, nechce se rozbít. Když se však rozkouká a zvykne si, je to ultra vtěrka a mazel nejvyšší kategorie. A jak její jméno napovídá, je prostě velmi sladká. Pro její kukadla byste jí dali všechno na světě. Potřebuje citlivý přístup, mnoho něhy, mazlení. Také však pravidla a dohnání socializace, aby si byla více jistá a našla ztracené sebevědomí. Je to mladá a tvárná holka, která se může vše naučit. Ať už půjde o výcvik, psí sporty, officování, běhání po pláži nebo plavbu na paddleboardu. Vše bude jen o představě nového majitele. Chceme však pro tuhle unikátní krásku bohatý psí život, plný zážitků a opravdovou psí rodinu.

Hodí se do klidné domácnosti, kde vládne pohoda a flegmatismus. Větší, citlivé a ke psům vedené děti nebudou problém, ale úplná mrňata nebudou to pravé. Ne že by hrozilo, že Madlenka někomu ublíží, ale stres, hluk, chaos, to není nic pro ni. Je to čistotná holčička, která krásně chodí na vodítku a užívá si procházky. Svůj pelíšek nemusí mít v posteli, ale blízko páníčků v bytě či domě. Má ráda výlety autem, procházky v přírodě, válení na sluníčku či asistenci při zahradničení.

Má dobrý vztah k jiným psům, ale cizí se snaží většinou ze strachu odštěkat pryč, dokud nezjistí, že jsou hodní. Je to submisivní holčička, která potřebuje hodné psí kámoše, kteří ji nevyděsí. Po zodpovědném seznámení by mohla odjet ke kastrovanému psímu bráškovi nebo sestřičce, pokud by si padli povahami do noty. Pokud se na jejím vztahu ke psům nebude pracovat, pravděpodobně bude na všechny větší psy štěkat. Pokud se na něm zapracuje, bude to královna psího parku.

Jedná se o zdravou kříženku střední velikosti, vzhledem indikující geny českého strakatého psa, ale mixík to bude asi slušný. Je zdravá, očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům. Podmínkou adopce je její kastrace po aklimatizaci v novém domově.

V případě zájmu o adopci sladké Madlenky Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život jí nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu.

Za rozkvetlé fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi ♥ vividfoto.cz ♥

www.utulektabor.cz/39-k/