jemná jezevčí babička Isabela - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

15 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 15 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem jezevčice Isabela, mám 9 kg a 15 let. Představte si, že v tomto věku přijdete o své milované, poté i o své zázemí, jistotu, lásku... Bylo to opravdu hrozné. Zůstala jsem sama v domě, neměl, kdo by se o mě postaral. Chtěla jsem odejít za svými milovanými. Ale prý můj čas ještě nenastal a prý se mi ještě pokusí najít velké člověčí srdce a krásný psí důchod. Prosím, adoptujte mě. Čekám ve spolku Psí senioři v nouzi.

Jsem hodná, jemná, tichá dáma. Chvíli mi trvá, než se osmělím, zprvu jsem opatrnější. Dočasná panička mě již může vzít i do náruče, již jí začínám věřit a užívám si mazlení, hlazení. Hygienické návyky dodržuji, jen po ránu občas učůrnu. O samotě neničím, neštěkám. Na vodítku umím, kratší procházky mám ráda, ale stačí mi i zahrádka. V autě o mně nevíte. Manipulace se bojím, hlavně na veterině, ale s košíkem jí hravě zvládnu.

Psy, feny, kočky, slepice snesu. K dětem mohu jen k rozumným.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě.

Jsem očkovaná, čipovaná. Kastrovaná vzhledem k věku již nebudu. Špatně slyším a je doporučena dieta na močové cesty.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS a ani jiné zprávy. Podepisuje se adopční smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Dvůr Králové nad Labem.