aktivní Ríša

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Ríša, kříženec labradora, mám 34 kg a asi 7-8 let. Víte, já svou paničku tolik miloval a ona milovala mě. Byli jsme nerozlučná dvojka. Ale prý je někdy život těžký a to moje milovaná zakusila. Museli jsme se rozdělit. Našla mi umístění ve spolku Psí senioři v nouzi, kde nyní čekám na nový domov. V mém srdci zůstane do konce života, ale moc bych si přál poznat znovu jistotu, lásku a … já Vám jí dám také, stejně takovou, jako jsem dal jí.

Jsem velmi aktivní, moc hodný. Rád se pomazlím, rád s Vámi půjdu na procházku, výlet, projedu se autem, budu aportovat... Poslouchám, znám základní povely. Na vodítku umím, v autě jsem hodný. Hygienické návyky mám perfektní, v dočasné péči jsem ani jednou uvnitř neoznačkoval, a to jsou zde i jiní pejsci. O samotě neničím, neštěkám. Občas jsem hrrr, je tedy třeba mě mírnit. Běžnou manipulaci snesu, jen nemám rád manipulaci s tlapkami (stříhání drápů, odběr krve) a některou další na veterině. Ale tu hravě zvládnu s košíkem.

Psy, feny snesu, opět jsem na některé jen hrrr, a ne každý sdílí mou chuť si hrát :-)

Z toho důvodu bych měl raději domov bez malých dětí. Ke kočkám vhodný nejsem.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě.

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný, bez zdravotních problémů.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS a ani jiné zprávy. Podepisuje se adopční smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást, okres Nymburk.