MAVERICK (D) - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Heaven Ranch

Podrobný popis

HLEDÁME DOMOVY PRO ŠŤĚŇÁTKA
 
Maverick, Candy, Beruška, Baruška, Betynka, Bertička, Hanička, Judy. Jeden kluk a sedm holek. Každý originál jako by ani sourozenci nebyli. Fantastické originály, pejsci přátelští, mazliví, veselí, zvyklí na svoji psí smečku i milující lidi. Jsou bez jediné vady a čekají na své nové domovy. Hledáme těmto nádherným střapatým holčičkám a jednomu klukovi s "vlčími geny" ty správné domovy. V dospělosti budou okolo 15kg. Jsou ideálními pejsky do rodiny s ROZUMNÝMI dětmi. Protože vyrůstají ve zdravém prostředí svých sourozenců, jsou zvyklí na mazlení, dobré kvalitní jídlo, nebudou mít problém začlenit se do své nové rodiny a zvyknout si na její řád a nové psí kamarády, které v životě potkají. Jsou očkovaní, čipovaní, mají pasy, takže možnost neomezeně cestovat v rámci EU. Hledáme pro ně ty nejkrásnější milující domovy. Budeme vybírat opravdu důsledně. Nechceme nic podcenit. Proto máme právníkem vypracované nové adopční smlouvy, které na nic nezapomínají. Je dobré vědět, že naše podmínky adopce zahrnují opravdu veškerá rizika spojená se životem pejska a tak mohou některé zájemce i odradit, což je dobře, protože pejsek z Heaven Ranch není pro každého a my chceme klidně spát s vědomím, že všichni pejsci od nás jsou šťastní. 
Pejsci jsou umístěni u nás na Heaven Ranch v Srbcích u Luže okres Chrudim.
Zájemci volejte na tel: 728017627
POZOR!!!
Zájemci, kteří chtějí pejska na zahradu bez přístupu do domu, NEVOLEJTE!!!!
Pokud sháníte živou hračku pro dítě, NEVOLEJTE!!!
Pokud nerozumíte, že za pejska budeme požadovat adopční poplatek, který nám vynahradí nejzákladnější náklady za péči o pejska, což je očkování, čipování, kvalitní granulky, prosím. NEVOLEJTE!!!
Na komentáře typu "mám zájem" a "kolik stojí" NEREAGUJEME!!!
Pořizujete si člena rodiny na 20 let. Takže vyžadujeme zdvořilou komunikaci na úrovni úměrnou této situaci. Před zavoláním zvažte, zda o pejska má zájem skutečně celá vaše rodina a není to jen vaše zbožné přání. Děkujeme za pochopení a úsporu našeho drahocenného času.
Unie práv zvířat z.s.
 
Další pejsky, kterým hledáme domov, najdete na: www.doghope.cz