energický Chilli, 9 kg - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Chilli, mám 8 let a 9,5 kg. Spolu s dalšími psími kamarádkami jsme byli našim pánečkům odebráni. Nestarali se o nás moc dobře, často jsme jim i utíkali. Prostě, náš život nestál za nic. Dostali jsme se do zařízení, kterému se prý říká útulek. Hodná paní z tohoto útulku zavolala spolku Psí senioři v nouzi s prosbou o moje umístění do jejich dočasné péče. Tak se stalo a já čekám na to krásné nepoznané. Prosím, adoptujte mě.

Jsem milý, hodný, aktivní a velmi mazlivý pejsek. Užívám si všeho plnými doušky, ať lenošení na gauči, tak procházek, výletů. Na vodítku zprvu radostí táhnu, poté se uklidním. S jízdou v autě nemám problém. Neničím, o samotě neštěkám, jinak jsem hlídač dobrý. Hygienické návyky dodržuji, jen prvních pár dní jsem značkoval. Běžnou manipulaci snesu, ale jsem citlivý na nožky (utírání). Když se mi na veterině některé zákroky nelíbily, zvládl jsem je s košíkem. Opravdu kousnout jsem nechtěl, jen jsem se strachy oháněl.

Snesu psy, feny, kočky. A miluji děti! Samozřejmě, spolek mě vydá jen k těm rozumným. Ale já když je vidím, mám takovou radost.

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný, bez zdravotních problémů.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě s minimem schodů. Nyní jsem zdravý, ale pro nás, „jezevčíkoidní pejsky“, schody dobré nejsou. Když bych byl v domku, tak raději s dobrým oplocením.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS a ani jiné zprávy. Podepisuje se adopční smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Náchod.