BEKY a ŠUHAJ (D) - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Heaven Ranch

Podrobný popis

BEKY a ŠUHAJ (5let kastrovaní) HLEDAJÍ NOVÝ DOMOV
 
Info: 728017627
 
Dva sourozenci fenečka Becky a pejsek Šuhaj spolu žili šťastný život se svým páníčkem. Ale ten bohužel odešel na onen svět a tak tito dva úžasní pejsci osiřeli. Vzhledem k tomu, že spolu dosud žili a jsou na sebe silně navázaní, hledáme jim výhradně společný domov. O jiné variantě nelze ani uvažovat. Oba jsou velice přátelský. Becky je taková princeznička a Šuhaj má k ní takový rytířský vztah a má pocit, že jí musí ukázat, že je její ochránce, protože sem tam nějakého pejska tu prožene. Ale není to nikdy extrémní agrese, spíš takové bububu. Oba pejsci jsou mazliví, kontaktní, reagují výborně na jméno. Spí společně v v jednom pelíšku. Jeden od druhého se nehnou. Jsou umístění u nás na Heaven Ranch v Srbcích u Luže. Byli by ideální do domku se zahradou ke starším lidem, kterým nebude vadit, že si adoptují hned dva pejsky najednou. Naší podmínkou je, aby měli neomezený přístup do domu.
POZOR!!!
Zájemci, kteří chtějí pejska na zahradu bez přístupu do domu, NEVOLEJTE!!!!
Pokud sháníte živou hračku pro dítě, NEVOLEJTE!!!
Pokud nerozumíte, že za pejska budeme požadovat adopční poplatek, který nám vynahradí nejzákladnější náklady za péči o pejska, což je očkování, čipování, kvalitní granulky, prosím. NEVOLEJTE!!!
Na komentáře typu "mám zájem" a "kolik stojí" NEREAGUJEME!!!
Pořizujete si člena rodiny na 20 let. Takže vyžadujeme zdvořilou komunikaci na úrovni úměrnou této situaci. Před zavoláním zvažte, zda o pejska má zájem skutečně celá vaše rodina a není to jen vaše zbožné přání. Děkujeme za pochopení a úsporu našeho drahocenného času.
Unie práv zvířat z.s.