RONÍK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Německý špic
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuji se Roni a jsem malý, rozkošný skřítek, údajně kříženec špice a pomeriana. Je mi přesně 1 rok a moje původní panička, mě prý zachránila z množírny. Jsem zrzavý, úžasný klouček, zpočátku plachý, bázlivější, ale jakmile zjistím, že mi od vás nic nehrozí, stane se ze mě naprostý mazel a váš stín. Přijel jsem k tetě jako vyjukaný strašpytlík, ale už se ze mě stává veselý, vítací pejsek, který moc stojí o vaši lásku a pozornost. Miluju svoje lidi a své paničce jsem stále v patách, aby mi neco neuniklo, moc rád se mazlím a nechám si drbat bříško, jen když se leknu nebo mě něco vyděsí, zalezu si někam do rohu nebo pod stůl a když mě teta vytahuje, strachy si učůrnu, ale nikdy neukazuju zoubky. Hledám laskavou, citlivou milující rodinu bez malých hlučných a divokých dětí, kde budu spoustu let spokojeným a šťastným pejskem. Váš Roni."

Roni je 1 rok starý kříženec pomeriana a špice, který k nám přijel od majitelky, původně byl údajně z množírny. je to malý roztomilý kluk, váží 6 kilo, má okouzlující kukuč a moc milou přátelskou, citlivou povahu. Když přijel, všeho se bál a stranil se, ale velmi rychle si našel cestu ke své tetě a kontakt a pozornost lidí si hezky užívá. Jen musí zpočátku zjistit, že mu nic nehrozí, pokud se lekne, nebo jste na něj moc hrr, strachy si učůrne. Hygienu jinak natrenoval už moc hezky, s pejsky je nekonfliktní, spíše se jich ale bojí, takže nejaký psí rošťák, co ho bude otravovat a dorážet na něj, není vůbec vhodný. Doma by mu vyhovovala klidná, vyrovnaná, malá psí holka, nebo být jedináček.
Venku na vodítku se hezky učí, ještě je nejistý na rušných místech, kde venčení může představovat stresovou situaci. Venku se ale svých lidí drží a hlídá si je, aby u nezmizeli z dohledu.
Roni potřebuje empatické páníčky, velmi laskavé a hodné, ideálně v domečku se zahrádkou, nebo v bytě v klidném prostředí, nehodí se k malým dětem, ti ho mohou lekat.

Roni je odblešený, odčervený, očkovaný, očipovaný a kastrovaný. Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči po dohodě s jeho dočasnou tetou, po předkontrole v novém domově, podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Nachází se v Praze. Informace o vás a podmínky, které byste rádi Robinovi nabídli, pište prosím na dipu@seznam.cz nebo volejte na 602 259 705