přátelská Pixie

Pohlaví

Fena

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Moje jméno je Pixie a mám asi 9 let. Na tento věk ale nevypadám, jsem vitální a aktivní. Miluji procházky a ráda jezdím na výlety. Se svým psím kamarádem jsme celý život žili s milovanou paničkou v domku, jako mazlíci domácí. Panička ale vážně onemocněla a zemřela. Můj psí kámoš našel nový domov hned. Já nevěděla, kam půjdu, nikdo mě nechtěl. Měla jsem totiž nadváhu a zdravotní problémy. Naštěstí mě přijali do dočasné péče spolku Psí senioři v nouzi. Už jsem zase krásná holka se super postavou, vážím necelých 16 kg, a ve spolku se mi dostalo potřebné veterinární péče. Prosím, adoptujte mě, já už nechci déle čekat.

Jsem hodná, velmi mazlivá a nejraději bych se každému na potkání vrhala do náruče a nechala se hladit. Aktivita mi nechybí a můj věk mi určitě nebudete hádat. Hygienické návyky dodržuji, o samotě neničím, někdy kňučím a trochu si i zaštěkám. Při jízdě autem jsem ale klidná a tichá. Na vodítku umím, procházky a výlety zbožňuji. Manipulaci snesu.

Můžu i k rozumným dětem. Psy venku snesu, doma jsem k nim žárlivá, buď tedy hledám domov jako jedináček nebo s rozumným psím kamarádem. Koček si nevšímám.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě.

Jsem kastrovaná, čipovaná a očkovaná.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí adopční poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Pixie se nachází v dočasné péči v Ústí nad Labem.