MONA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

12 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 12m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuju se Mona a ještě mi nebyl ani rok. Takovou smůlu, co jsem jako štěně zažila, nevymyslíte ani v té nejbujnější představě a tak mě snad už další karamboly, budou v dalším životě jen míjet. Jako 4 měsíční štěně jsem přijela z útulku k hodné paní. Byla jsem divoška a řádila jsem s ostatními pejsky, jak černá ruka. Bohužel jsem si při takovém dovádění zlomila zadní nohu a musela jsem na operaci. Několik týdnů jsem hojila nožku v klidovém režimu, když už mělo to trápení být za mnou, zlomila jsem si pro změnu nohu přední. Další měsíc jsem po druhé operaci čekala, až budu zase fit a v té době mě odvezli k tetám do Dočasek. Obě nohy se mi zahojily skvěle, nic byste na mě nepoznali a už jsem zase mohla dovádět. Tety mě chystaly na kastraci, která ale neproběhla, protože den před ní, jsem si zlomila třetí nohu. Mám za sebou tři operace zlomeniny, přes veškerá vyšetření, se však nepotvrdilo, že bych měla nějaký jiný zdravotní problém, který by zlomeniny způsoboval. Je mi teď asi 9 - 10 měsíců, jsem maličká, nohatá holka, vážím 9 kilo a doufám, že místo na operační sál, mě čeká už jen cesta domů, ke svým novým majitelům. Vaše Mona.

Mona je 9 - 10 měsíční kříženka, malého vzrůstu, váží 9 kilo. Jako štěně prodělala postupně 3 zlomeniny nohou, které se operovaly, nepřišlo se na žádný důvod, který by tuto situaci vysvětloval.
Nyní je po 3 operaci již zhojena a vyhlíží novou rodinku. Je to akční holka, veselá, hravá a temperamentní a "křehká" Nožky má hubené, jak lunt a podle ortopeda, měla jen prostě obrovskou smůlu. Miluje lidi a je tak moc nadšená, když vás může uvítat, že si někdy radostí "učůrne". Je to obrovský mazel, miláček a je velice vděčná za pozornost a lásku, kterou jí zahrnete. Rozhodně se hodí do domku se zahradou, spíše do klidnějšího prostředí, než do rušného města. Na psy dělá ramena a tak bude vhodnější, jako jedináček. Spolehlivě upozorní na dění za plotem a vyštěká potencionálního návštěvníka.
Mona strávila polovinu svého života v nuceném klidovém režimu, vzhledem k nutným opatřením po operaci zlomenin. Má velkou radost, pokud může dovádět a běhat, hrát si a užívat si do sytosti pohybu. Věříme, že už si smůly vybrala dost, přesto, kdyby se naneštěstí přihodilo ještě něco do "čtvrtice" samozřejmě Monu odoperujeme v naší režii na klinice v Praze, kde jí ještě čeká odstranění implantátů a kastrace.
Hledáme jí milující rodinku, kde už si bude užívat jen samé pozitivní časy.
Mona je odblešená, odčervená, čipovaná, vakcinovaná. Kastrace proběhne zároveň s odstraněním hřebu z operované nohy. Do adopce půjde po přechozí návštěvě, po dohodě s její dočasnou tetou, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, nachází se u Jílového u Prahy. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz. nebo formanovar@seznam.cz, nebo volejte na 777 310 185 Za fotky moc děkujeme https://www.facebook.com/ester.kuklova.31