Tiffany s průkazem původu - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Tiffany, krásná fenka australského ovčáka s průkazem původu. Mám 9 let, 26 kg, 52 cm v kohoutku. Celý život jsem žila se svými milovanými pánečky, i s dalšími psími kamarády. Bylo mi krásně, měla jsem vše. Pak nastal ten den, na který bych nejraději ani nevzpomínala. Venku mě napadl cizí pes. Bála jsem se o sebe a ze dne na den jsem zanevřela i na své psí kamarády. Žiji na tom samém místě, ale musím být oddělená, strach z jiných pejsků je stále silný. A tak se pánečci rozhodli, že si zasloužím vhodnější domov, jako jedináček nebo s malým bezproblémovým pejskem, kočkou. Čekám v dočasné péči spolku Psí senioři v nouzi a moc prosím, adoptujte mě. Dejte mi klid, a já vám budu tou nejlepší parťačkou.

 

Miluji lidi i děti, jsem stále aktivní, ale pravidelné aktivity nejsou již nutné. Jsem moc hodná, bezproblémová, přizpůsobivá režimu rodiny. Pokud budete chtít jít na kolo, půjdu. Pokud budete chtít sedět na zahradě, budu tam v klidu sedět s vámi a užívat si pohody. Jsem dobře vychovaná, umím spoustu povelů. Hygienické návyky dodržuji, o samotě neničím, neštěkám. Veškerou manipulaci snesu a miluji vyčesávání. Na vodítku umím. A autě jezdím ráda, dříve jsem byla zvyklá i na MHD.

 

Dříve jsem měla i jiné zvířecí kamarády (kočky, koně, králíky, …), na ty jsem tedy zvyklá a doteď s nimi nemám problém. Co se týká pejsků, jak jsem již říkala, domov hledám bez nich nebo s pejskem malým, rozumným.

 

Jsem vhodná pouze dovnitř, ideálně k domku se zahrádkou.

 

Zdravotní problémy nemám, vidím, slyším, nožky mi slouží dobře. V minulosti jsem byla kastrovaná. Mám čip, očkování, krevní testy a srdíčko v pořádku.

 

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče u Roudnice nad Labem.