mazlivá Adinka - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

11 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 11 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Adinka stále HLEDÁ DOMOV! Měla další zájemce, ale nebyla to láska Adince prostě chvíli trvá, než si zvykne, až pak se na Vás zafixuje, až pak bude tou mazlivou a věrnou parťačkou


“Jsem Adinka, fenka jezevčíka, 11 let, nyní již jen 11 kg. Měla jsem život na gauči, milovanou paničku, psího kamaráda. Jednoho dne panička odešla do nemocnice a její zdravotní stav již nedovoloval, aby se o nás starala. Já tak svého člověka miluji, byl to pro mě takový šok, paničku jsem hledala, tesknila. Staral se o nás příbuzný, ale bohužel, kvůli alergii v rodině to takto napořád nešlo.. A tak jsme s kamarádem putovali do dočasných péčí. Já čekám ve spolku Psí senioři v nouzi a přeji si znovu milovat... Adoptujte mě, prosím.

Zprvu jsem bojácná, ovšem když se za několik dní osmělím, je ze mě tak přátelská a mazlivá fenka! Budete mě mít stále za patami, budu se s vámi mazlit, kdykoli to půjde. Ráda vás doprovodím i na výlet, aktivita mi nechybí a v autě jsem hodná. Na vodítku umím, od prvního dne chodím krásně i bez něj. Hygienické návyky mám 100%, o samotě neničím. Poslouchám. Jsem celkově hlučnější, dobrý hlídač. Když vás poznám, snesu i veškerou manipulaci.

V dočasné péči jsem ve smečce psů i fen. První den jsem se jich bála, ale nyní s nimi již hajám na pelíšku. Kočky venku proháním, doma bych si nejspíš zvykla.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě u člověka zodpovědného, který bude dále dodržovat dietní režim (pouze kvůli tloušťce). Jsem zdravá, krev i srdíčko mám v pořádku, kastrovaná, očkovaná, čipovaná, zoubky vyčištěné.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.”

Reportáž o Adince je zde - https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-blesk-tlapky/748615/obezni-adine-umrela-panicka-podari-se-ji-zhubnout-a-najit-jeste-novy-domov.html