Klidný Tiborek - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

12 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 12 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Tiborek, mám 12 let, 18 kg. Měl jsem pánečka, který se dostával do problémů. Tak jsem vždy skončil v útulku, odkud si mě ale za chvíli vyzvedl. Jenže naposledy už nepřišel... Stále jsem čekal a doufal, že se objeví, že se jen někde zdržel. Nevím, co se s ním stalo, proč mě opustil nadobro. Bylo to hrozné. Za nějakou dobu jsem putoval do dočasné péče spolku Psí senioři v nouzi, kde mi vysvětlili, že mě čeká ještě nový život, že prožiju krásný důchod, v lásce a bez dalších změn. Prosím, adoptujte mě.

Zprvu jsem bojácný, ale stále milý pejsek, klidný, vděčný za každé pohlazení. Hygienické návyky mám 100%, neničím, o samotě neštěkám. Na vodítku umím, kratších procházek si užívám. V autě jsem také hodný. Manipulaci zvládám krásně i na veterině.

Fenky i pejsky snesu, v dočasné péči jsem s nimi od prvního dne bez problému, to samé s rozumnými dětmi. Kočky proháním.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě.

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný. Krev i srdíčko mám v pořádku.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Liberec.

Reportáž o Tiborkovi je zde -  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-blesk-tlapky/747968/tibor-ma-zlomene-srdce-lidem-uz-neveri-schovava-se-pred-nimi-pod-stul.html