Jindřišek - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Jindřišek, mám asi 7 let a 11 kg, vypadám jak štěňátko vlčáka :-) Nevím, co se stalo, nevím, proč jsem musel skončit zrovna v tom ošklivém útulku. Všude kolem štěkali psi, já se bál, nevěděl jsem, co bude dál. Naštěstí mě za nějakou dobu vyzvedla hodná paní, která mě odvezla do spolku Psí senioři v nouzi, kde čekám v dočasné péči na své štěstí, na pánečky, kterým rozjasním dny a oni rozjasní ty moje. Prosím, adoptujte mě.

Jsem aktivní, správný pejsek. Tak rád se mazlím, nejraději mám drbání na zadečku a na bříšku. Nepohrdnu ani jakoukoli aktivitou – mohu na procházku, na výlet (v autě jsem hodný), ale stačí mi i zahrádka. Na vodítku umím. Hygienické návyky mám od prvního dne perfektní, neničím, o samotě jsem v dočasné péči hodný. Zprvu jsem si otevíral dveře, ale již to nedělám. Poslouchám, umím několik povelů. Jsem dobrý hlídač. Veškerou manipulaci snesu, i na veterině jsem byl hodný.

S fenkami jsem bez problémů, na některé pejsky dělám ramena, ale to spíš za plotem :-) K dětem mohu také. Domácí kočky snesu, ty venkovní proženu.

Domov hledám pouze uvnitř!

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkování mě čeká. Krev i srdíčko mám v pořádku.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.