BRIX - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Když jsem byl maličké roztomilé žíhané štěňátko, rozplývali se nade mnou všichni človíčkové. Tenkrát se na mě stála fronta, no a teď je mi 7 let, mám 23 kilo a marně hledám ty pravé lidi jen pro mě. A to už potřetí! Víte my hafani, nemůžeme za to, že jsme se narodili a bez vás, lidí, nemůžeme být šťastní a ani milovaní. Někdy se nám něco nepovede a jindy jsme šikulky, někdy zazlobíme a jindy jsme zas jak andílci. Takový jsem i já, ale moje srdce je obrovské a cesta do něj stále otevřená, třeba právě pro vás. Jsem středně velký, překrásný kříženec, žíhaný model se spoustou energie a nadšením pro každou akci. Rád běhám, lítám, blázním, ale nejradši jsem pořád s váma. Jsem kámoš a věrný přítel svého pána, kterého již dlouho vyhlížím. Teta říká, že na každého z nás, někde ten pravý človíček čeká, tak jestli ho znáte, vyřiďte mu, ať pro mě už brzy přijde. Váš Brix"

Brix je 7letý kříženec boxera a bulla, zkrátka žíhaný, milující fešák. Jako štěně byl odebrán bezdomovcům, našel domov a pak po pár letech hledal znovu svou rodinu. Nyní v jeho 7 letech, opět paničku ztratil, tudíž Dočasky mají Brixe v péči, průběžně celý, jeho dosavadní život. Tentokrát už opravdu nastálo, hledáme majitele a skutečně jen ty nejlepší.
Brix má přátelskou, milující a citlivou povahu, k lidem je to úžasný parťák, milující bytost, která potřebuje svého člověka, nebo pány, pro které by dýchal. Je to velice aktivní a hravý pes, ovládá základní poslušnost a povely a je vhodné s ním i nadále pracovat. Má v sobě spoustu energie, moc rád dovádí na zahradě, hraje si, plave, či tropí jakoukoli aktivitu (hodil by se i na psí sporty). Potřebuje zaměstnat tělo i hlavu, je šikovný, učenlivý, nadšený, se spoustou elánu a chuti pracovat. Odpočívá v přítomnosti pána, dokáže s ním lenošit na gauči, potřebuje svého člověka po svém boku. Ke psům je víceméně nekonfliktní, s některými dokáže blbnout jako rozdováděné štěně, některé ale neakceptuje a nevyjde s nimi. Byl by vhodný jako jedináček, na ostatní může žárlit. K dětem spíše odrostlým, větším, rozumným, pokud vědí, jak se k pejskům chovat. Aktuálně je zvyklý i na koně.
Brix je milující pes, věrný svému majiteli a své rodině. Hledáme pro něj aktivního páníčka, se zkušeností se psy, kteří nemají rádi samotu. Potřebuje pána, který mu dá lásku a hodně pozornosti a bude mít čas a chuť se mu věnovat. Je vhodný do domu se zahradou, ideálně, kde nebude často sám, vzhledem k tomu, že o samotě kňučí, pláče, štěká.

Brix je odčervený, kompletně vakcinovaný, čipovaný a kastrovaný. Do adopce půjde ke vhodným majitelům, po předchozí návštěvě v dočasné péči v Nepomuku u Plzně, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Dočasky De De z.s. Pište informace o vás na mail : dipu@seznam.cz, nebo 602 259 705.

Video Brixe zde : https://www.barrandov.tv/video/124191-barrandov-pomaha-brix-5-4-2018

Za krásné fotky děkujeme https://www.facebook.com/gabriela.pausa
a https://www.facebook.com/nikol.strosova