EGON – BOMBA ŠTĚNDO - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Egon je prostě štěně, mega bomba, kopa energie a silné vůle. Je to pejsek, který hodně nabízí i hodně potřebuje. Je mladý, tvárný a připravený k výcviku, který potřebuje. Za skvělým parťákem se skrývá i potřeba ho správně vést, učit ho klidovým aktivitám a nabídnout mu stabilní vedení, režim a jistotu. Je přátelský ke všem lidem a velmi mazlivý, hravý. Děti bude mít také rád, ale úplné drobečky porazí, poskáče.  Je úžasně čistotný, žádná demoliční četa, hodí se tedy k životu do bytu i domečku.

Vztah k jiným psím samcům nemá úplně pozitivní, spíše neví, jak se správně seznámit, fenečky má ale vyloženě rád, jejich společnost si moc užívá. Egon si přeje být rovnocenným společníkem svého pána, parťákem, který za toho druhého položí život. Chce páníčka, u kterého by se při operaci mozku ukázalo, že v hlavě má jen svého psa. Rodinu, kde bude plnohodnotným členem, který bude jezdit na všechny výlety i dovolené.

Egon je odhadem roční pejsek, je kastrovaný,  kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem.

V případě zájmu o adopci Egonka Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život mu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za úchvatné fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi ♥ vividfoto.cz.

 

www.utulektabor.cz/41j/