❤ Mama Bear ❤ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.


Mama Bear, fenka, kříženka, 2 roky stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Střední velikost, 13.5 kg.

Mama Bear je úžasná a milá fenka. Zbožňuje dospělé a dobře vychází i s dětmi, ale je klidnější povahy, takže jí víc vyhovuje společnost starších dětí. Dobře se snáší i s kočkami. V pohodě vychází s ostatními psy, ale mezi neznámými psy může být spíš trochu plachá a raději si udržuje odstup, než by šla do nějakých konfliktů. Pokud je druhý pes opravdu velmi dotěrný, dá zavrčením najevo, že chce mít klid. Chodí dobře na vodítku a je čistotná. Má ráda lidskou pozornost a mazlení a u veterináře se chová dobře. Má jen jedno oko, ale to jí nedělá žádné potíže ani nezpůsobuje bolesti. Je málo až středně energická, stačí jí kratší procházky a potom válení v trávě na sluníčku. Slunění přímo zbožňuje.

Pro Mama Bear hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤