FAUST - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

,Jmenuji se Faust a nyní jsem u své dočasné tety, která by si pro mě přála prima milující rodinku. Jsem asi šestiletý klučík, větší kříženec jezevčíka a jsem prý skvělý bezproblémový pejsek, který jednou bude své rodince dělat velkou radost. Přijel jsem ze záchytných kotců, takže o mé minulosti se toho moc neví, ale od první chvíle u tety se chovám naprosto ukázkově, miluju její společnost a velmi rychle se v novém prostředí přizpůsobím. Jsem zcela nekonfliktní, jak s lidmi, tak i s dalšími pejsky. Ani větší hodné děti mi nevadí. Miluju zábavu, umím být i velice aktivní, ale když budete chtít zrovna jen tak v klidu odpočívat, budu odpočívat s vámi po vašem boku. Mám moc rád výlety, do každé akce se nadšeně vrhnu s vámi, jsem zvyklý na mhd a vždy se moc těším, co spolu zažijeme tentokrát. Váš Faust.“

Faust je asi 5-7letý střední kříženec, který k nám byl dovezen ze záchytných kotců a nyní si užívá péči a lásku v dočasné péči. Je to oddaný milující kámoš, který je rád za lidskou společnost, doma je hodný, klidný, velmi rychle se v novém prostředí zaběhne a od počátku s ním není žádný problém. Po příjezdu doma první dva dny značkoval, ale velmi rychle pochopil, že na to mu slouží procházky a v tomto směru už taktéž bez problému. S dočasnou tetou dochází i do práce, kde si spokojeně lehne u nohy a čeká, než se začne opět něco dít. Je velice přizpůsobivý, nejradši ale samozřejmě je, když může být co nejvíce po vašem boku. O samotě zatím zůstal vždy jen na pár hodin a i v tomto směru doposud bez problému. Pro Fausta hledáme milující rodinku, klidně s většími rozumnými dětmi, kterou bude věrně doprovázet na procházkách či výletech, hodil by se jak do domku se zahradou, se zabezpečeným plotem a spaním pouze uvnitř, tak i do bytu za předpokladu, že bude mít dostatek vyžití. Mohl by být i s dalším pejskem, v dočasné péči je sám, ale venku na pejsky reaguje hezky. Muselo by se samozřejmě vyzkoušet.

Faust váží 17 kg, je odblešený, odčervený, očipovaný, očkovaný a vykastrovaný. Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči, po předkontrole v novém domově, podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Nachází se v Praze.

Informace o vás a vašich podmínkách pro Fausta piště prosím na tereza@docaskydede.cz