Baare - vrácen majiteli

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 1 Icon: Velký (61 cm a více)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Studená Loučka
Region: Olomoucký
Akt. umístění: Psí sen o.s.

Podrobný popis

Důležité upozornění! Pro naše svěřence hledáme domovy pouze uvnitř s možností přístupu ven, a kde budou vzatí jakožto právoplatní členové rodiny. Žádné kotce, boudy, případně pobyty pouze, nebo výhradně venku, či jako ostrahu vašeho majetku! Pokud respektujete tuto informaci, můžete se již věnovat výběru vašeho budoucího miláčka. Děkujeme za pochopení!

BAARY - KRÁSNÝ MIX NO/ SHARPEI 
Lecos už zažil.....ač tak mladý, všude nechtěný. Byl zachráněný z nevhodných podmínek a adoptovaný do rodiny, odkud musí urychleně pryč. Trochu totiž podcenili své možnosti.
Baar je aktivní, akční torpédo, který potřebuje stejně "postiženého" pána a rodinu. Je to moc hodný a veselý pesan, pro kterého je nuda cizí slovo. Život bere jako hru a nekonečný mejdan. Rád skáče (hodně vysoko), miluje dlouhé výlety a perfektně se hodí pro různé psí sporty. Baví ho úplně všechno. Je velmi chytrý, učenlivý a vnímavý. Svou lidskou smečku miluje tak, jak to umí jen pes. Své velké psí srdce vám odevzdá bez podmínek a s naprostou důvěrou.....to je Baar. Anděl v psím kožíšku.
Baar hledá urychleně domov. Svůj poslední a navždy. Je mu necelý rok a pořád je to štěně.
Nehodí se ke kočkám ani k hospodářským zvířatům. Je vhodný nejlépe jako jedináček, do domku se zahradou s dobře zajištěným plotem a přístupem dovnitř. Může ale i do bytu, s častými a dlouhými vycházkami. Děti miluje ale i tak doporučujeme jen k těm větším, které ví jak se k pejskům chovat.
ZÁJEMCI O ADOPCI BAARYČKA, DOBŘE ZVAŽTE SVÉ MOŽNOSTI. BAAR NENÍ VHODNÝ PRO ZAČÁTEČNÍKY A PRO TY, KTERÝM SE JEN LÍBÍ. POTŘEBUJE ZKUŠENÉ A VYROVNANÉ PÁNY. POTŘEBUJE VÝCHOVU POZITIVNÍMI METODAMI, ŽÁDNÝ DRIL A BITÍ.

Pokud se vám Baare líbí, prosím napište nám info o sobě, o vaší rodině a co můžete Baarymu nabídnout, preferujeme formou sms na telefonní číslo +420606175317. V krajním případě použijte mail hupina@seznam.cz   ...   

Vhodným zájemcům se ozveme zpět! Nezáleží, kdo se ozve první.

Zároveň vás prosíme o trpělivost, jsme dobrovolníci, chodíme do práce a po práci se věnujeme pomoci psům v nouzi. Budeme se snažit vás kontaktovat zpět v co nejkratší možné době. Vzhledem k množství pejsků a zájemců, toto může trvat i 3 dny. Děkujeme za pochopení.

Důležité info ohledně adopčního poplatku, kastrace a zasílání infa a fotek o pejskovi!

Rádi bychom, abyste věděli, že si vemi vážíme Vašeho zájmu o pejska v nouzi a Vaší energi pomáhat. Proto je dobré ještě před výběrem pejska a konečným rozhodnutím o adopci připomenout nejdůležitější informace, které napomohou předejít opakovanému zklamání psa návratem do útulku a také případnému nedorozumění. Prosím řádně přečtěte níže napsané.

Adopční poplatek, kastrace a povinnost posílat organizaci, případně dočaskáři, min. 2 x – 4x ročně fotky, videa pejska a zprávy o pejskovi, jak se mu daří, zda je vše v pořádku a to po zbytek života psa. Takto zachránění psíci, potřebují skutečně stabilní milující rodinu a proto je nutné pravidelně podávat Info. V případě jakýchkoli problémů týkajících se budoucnosti psa, jste také povinni vždy informovat útulek, či organizaci, od které jste si pejska adoptovali.

Vždy je nutné uhradit adopční poplatek, Dobrovolné organizace vynakládají nemalé finanční prostředky na pomoc a záchranu zvířat v nouzi a mohou pomáhat pouze díky sponzorským darům. Adopční poplatek je součástí podmínky adopce.

Pokud není zvíře vykastrované a není jiný důvod proč nekastrovat, (sdělí vžy konkrétní útulek), tak se nový majitel smluvně zavazuje zvíře vykastrovat.

Prosíme, respektujte vše zmíněné, vyhneme se tak oboustrannému nedorozumění a NIKDY nezapomínejte, že toto vše děláme společně pro spokojený život pejska, který si už minimálně jednou prožil zklamání! Velice Vám děkujeme za respekt, trpělivost a pochopení!