Nejmilejší Ozzy

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Ozzy, mám 35 kg, cca 9 let. O minulosti se toho moc neví, jen, že jsem byl nalezený v zanedbaném stavu. Vyhublý, sotva se držící na nohou jsem se dostal do útulku, kde mě dali do kupy, ale dlouhé měsíce jsem čekal v kotci bez jediného zájemce. Prý se pejsci teď adoptují špatně a němečtí ovčáci ještě hůře. A tak čekám v dočasné péči spolku Psí senioři v nouzi a nevím, zda se vůbec dočkám :-( Prosím, udělejte mi krásný důchod a uvolněte tak místo v dočasné péči pro dalšího opuštěného pejska.

Dle slov dočasné paničky jsem velké zlatíčko, mazlivý, hodný pejsek, který Vám bude rád asistovat u všeho. Hygienické návyky mám perfektní, o samotě neštěkám, neničím. Miluji jízdu autem a míčky. Na vodítku chodím hezky. Manipulaci snesu.

V dočasné péči mám psí kamarádku, se kterou jsem bez problému. Potkáváme i cizí pejsky a fenky a nevšímám si jich. Na kočku bych si nejspíš zvykl, ale ruku do ohně za to má dočasná panička nedá, protože kočku jsme potkali jen na veterině. K rozumným dětem mohu.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě.

 

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný. Krev i srdíčko mám v pořádku. Užívám kloubní výživu.

 

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče u Jesenice u Prahy.