mazlík Bubíček - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem knírač Bubík, mám 5 kg, cca 13 let. Původní paničce se narodilo miminko, a protože na něho byla sama, neměla na mou péči peníze a celkově se o mě nezvládala starat. Na stará kolínka jsem byl odsunut, přišel jsem si tolik sám a hlavně mě tolik bolela tlamička. Tolik jsem chtěl jíst, ale přes bolest to nešlo. Panička se rozhodla, že mě dá pryč, a spolek Psí senioři v nouzi našel její inzerát. Nyní jsem u nich v dočasné péči a moc doufám, že podzim svého života prožiji ještě krásně... Adoptujte mě, prosím.

 

Jsem moc hodný, jemný dědulka, přizpůsobivý, nenáročný. Dle slov dočasné paničky jsem „klínečkový pejsek“, miluji mazlení, vlezu si na Váš klín a spokojeně vrním. Hygienické návyky dodržuji. O samotě se chovám hezky, spinkám, neničím, neštěkám. Veškerou manipulaci snesu, i na veterině jsem zlatý. Na vodítku umím, procházky mám moc rád, kratší.

 

Psy snesu, kočky také, v dočasné péči jsem si kočičího kamaráda hned zamilovat :-)

 

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě.

 

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný, o spoustu zoubků jsem přišel. Beru léky na srdíčko, které vyjdou na 570 Kč/měsíc. Neslyším, ale to mi v ničem nevadí. Zrak už taky není jako za mlada, ale ještě mi zůstal.

 

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a platí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Brno.