❤ Nobbinka hledá domov ❤

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Nobbinka, fenka, kříženka, 2 roky stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Střední velikost, 13 kg.

Nobbinka je také známá jako naháněčka míčků, znalkyně jídla, mistrině v tanci, odbornice na navigaci a sběratelka hraček! Jestli hledáte chlupatého společníka, který miluje pozornost, mazlení a denně pro vás tančí malé veselé tanečky, pak je Nobbinka přesně pro vás!!
Nobbinka byla zachráněna z řetězu a musela se všechno učit od začátku, ale teď už je čistotná, umí chodit na vodítku, zvládá cesty v MHD a doma je to hodná holka, až na to že si sem tam zavyje na protest. S ostatními psy vychází dobře. Nobbinka nemá zkušenosti s dětmi, ale dokáže si zvyknout na starší děti, které psům rozumí. Je středně aktivní, což z ní dělá skvělého parťáka na procházky i na válení se na gauči. Nobbinka je na procházkách poslušná i bez vodítka a je to opravdu věrný pes, neopustí vás, maximálně si na chviličku odběhne prohnat zajíce. S kočkami vychází v pohodě.
Momentálně se nachází v dočasné péči v Praze, kde je možné ji navštívit. Nobbinka není pes do centra města, raději by žila na okraji Prahy nebo na venkově.

Pro Nobbinku hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤