Aktivní Fialka - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Fialka, mám asi 8 let a 21 kg. Celý život jsem žila v bytě, u pánečků se zdravotními i psychickými problémy. Jejich problémy se zhoršily natolik, že se rozhodli mě usmrtit, nikoli za pomoci veterináře. Jak já se bála! Naštěstí se o této zrůdnosti dozvěděla hodná paní, která kontaktovala spolek Psí senioři v nouzi, který mě urgentně přijal do péče. Nyní čekám na nový začátek, mnohem krásnější... Prosím, adoptujte mě.

 

Jsem velmi aktivní, mazlivá, hodná. Poslouchám, vždy pochopím, co po mně chcete, a ráda se učím čemukoli novému. Hygienické návyky dodržuji skvěle, o samotě poplakávám jen chviličku, poté se uklidním a jsem hodná, neničím. Manipulaci snesu, i na veterině jsem byla hodná a nepotřebovala košík. Na vodítku zprvu táhnu, ale to radostí. Miluji procházky, hračky a jakékoli aktivity.

 

V dočasné péči jsem se samci bez problému, fenky si vybírám. Ke kočkám vhodná nejsem. Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě, u pánů, co mi dopřejí dostatek pohybu.

 

Jsem kastrovaná, čipovaná, přeočkování mě čeká. Zdravotní problémy nemám.Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a platí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Liberec.

Reportáž o Fialce je zde - https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-blesk-tlapky/746363/vek-je-jen-cislo-temperamentni-krizenka-fialka-je-jasnym-dukazem-najde-jeste-domov.html