Nero - rezervovaný

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 1 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Jihočeský
Datum nálezu: 14.02.2023
Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Jméno: Nero
Věk: narozen 1.5.2022
Velikost: 30 kg
Snášenlivost: děti, pejsci a domácí hlodavci bez problémů
Nachází se: Černá v Pošumaví
Kontakt: Veronika, tel. číslo 775 074 450 pište sms, ozveme se
 
Nero je skoro rok starý (1.5.2022) kříženec labradora. Váží 30 kg a v kohoutku měří 65 cm. Podle váhy a výšky je jasné, že to není žádný drobeček Do budoucna už by ale růst neměl, jeho nynější váha by měla být konečná.
Neroušek je hodný, hravý a temperamentní pes, který bude potřebovat zaměstnat tělo ale i hlavu. Jelikož je velmi aktivní, byl by vhodný k aktivním lidem, kteří na něj budou mít dostatek času a budou se mu po všech stránkách věnovat a patřičně ho vychovají. Na svůj nový domov si rychle zvykne. S dětmi nemá vůbec žádný problém. Je ale třeba myslet na to, že to opravdu není žádný drobeček, takže by mohl menší děti nechtěně porazit. Ještě stále je potřeba pracovat na socializaci. Ve známém prostředí, bez rušivých elementů poslechne, ale jakmile ho zaujme kolemjdoucí zvíře či člověk, ztratí pozornost a na povely nereaguje. Na vodítku ze začátku tahá, ale při správném přístupu se nechá korigovat. Pokud ale nový páneček zvolí správné vedení a výchovu, bude z něj úžasný společník. Vůči cizím lidem je velmi nedůvěřivý a bázlivý, na psy naopak reaguje velmi intenzivně a s každým by si hned hrál, je nekonfliktní, pokud po něm pes nevyjede. Určitě by se v nové domácnosti nebránil psímu kamarádovi, nevadí mu ani domácí hlodavci, zvládá je bez problému. S kočičkami zkušenosti nemáme.
Hledáme pro něj aktivní rodinu, nebo pánečka s dostatkem času a trpělivosti, který bude při výchově důsledný. Nero potřebuje dostatek pohybu a procházek. V případě, že mu nabídnete nový domov v domě se zahradou je třeba si uvědomit, že to není pes jen na zahradu nebo do kotce. Nero hledá domov kde bude součástí rodinné smečky.
Nero půjde do adopce očkovaný, čipovaný, odčervený a kastrovaný po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.
Příjem: Kroměříž 14.2.23