Vendulka, vhodná i ke kočkám, drůbeži - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Vendulka, cca 9 let, 15 kg. O své minulosti Vám toho moc neřeknu. Vím jen to, že najednou jsem se ocitla v útulku, měla jsem zánět kůže, trpěla jsem na falešné březosti, nebylo mi vůbec dobře. Takto jsem čekala téměř půl roku, nikdo mě nechtěl, kdo by si prý vzal staršího, zanedbaného pejska. V útulku mi takovou péči prý dát nemohli. I přes svou veselou a optimistickou povahu jsem začínala ztrácet víru v lepší zítřky. Jednoho dne přijela hodná paní a odvezla mě do dočasné péče spolku Psí senioři v nouzi, kde mě dali „do kupy“ a slíbili mi, že mi najdou ten nejlepší domov, že nic zlého mě již nepotká. Prosím, adoptujte mě.

 

Jsem úžasná, mazlivá fenka, která neublíží, radostný, aktivní smíšek. Musím všude být, vše vidět. Prostě, užijete si se mnou legraci, rozjasníme si navzájem život :-) Hygienické návyky dodržuji, o samotě neštěkám, neničím. Na vodítku umím, procházky a jakékoli aktivity mám ráda, ale stačí mi i zahrádka.Veškerou manipulaci snesu.

 

Pejsky, fenky, kočičky, drůbež i další zvířata snesu, v dočasné péči jsem s nimi bez problému od prvního dne. Mohu i k dětem.

 

Jsem kastrovaná, čipovaná, očkovaná, zdravá. Jsem několik měsíců po operaci ploténky, již běhám, nicméně, zadní nožky se mi ještě občas podvrtnou. Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě, z tohoto důvodu s minimem schodů.Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Dvůr Králové nad Labem.