LUKÁŠEK

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Lukášek a v Dočaskách jsem již po druhé. Osud mi poprvé nadělil v 
5 ti letech starší hodnou paničku, s tou jsem žil ve spokojeném a krásném vzájemném vztahu 4 roky, ale bohužel mi ji vzala zlá nemoc.
Panička mě tak moc milovala, že ze mě naneštěstí vykrmila menšího tuleně, a tak z původních 5 kil, jsem se k tetám vrátil, jako 12 ti kilový vepřík, že mě vlastně ani nepoznaly.

Jsem teď 9 ti letý fešák, teď jsem po sestřihu na krátko, jinak jsem střapatý, chlupatý voříšek, jako bývají třeba maltézáčci. Makám na své figuře, shazuji kila, jde to pomalu, ale jde to a to je hlavní. Do plavek to jistě stihnu a pak už ze mě bude zase velký švihák.
Jsem vítací, milující a natěšené stvoření, vděčné za pozornost a lásku paničky, miluji procházky a dovádění na zahrádce, jakmile uvidím starší paní, radostně ji vítám, v domnění, že se ta má vrátila.
Rád bych zase takovou našel a zažil znovu nepopsatelné štěstí, které mě bohužel opustilo.
S pejsky nemám větší problém, fenky miluju a kamarádka doma, by mi nevadila, se psími kluky vyjdu, ale někdy mi nějaký nemusí zrovna vonět.

Čekám, že se mezi vámi objeví, nějaká moc prima panička, co mě zahrne láskou a se kterou budu zase šťastný a spokojený, váš Lukášek."

Lukášek je 9 ti letý, malý voříšek, který se k nám vrátil z adopce, z důvodu úmrtí majitelky, po 4 letech.
Bohužel paní ho tak moc milovala, že mu dopřála pořádné psí obžerství, a tak Lukášek přijel minimálně dvojnásobný, než původně byl.

Zpočátku byl mírně nedůvěřivý k cizím, ale velmi rychle se srovnal a je z něj veselý a hodný mazel, který by dal cokoli za lásku své nové paničky, která mu tak moc chybí. Bude rád jako jedináček a užívat si celou lásku majitelky pro sebe. I když pobyt mezi pejsky mu nevadí, rád bude středobodem vesmíru pro své lidi.
Lukášek je zatím cvalíček, ale s dietkou a dostatkem pohybu, bude jistě brzy zase šik. Má rád procházky, umí na vodítku, je čistotný a doma má rád svůj klid, kdy odpočívá bok po boku své lidské polovičky.

Lukášek je odblešený, odčervený, čipovaný, kastrovaný, očkovaný, s ošetřenými zoubky.
Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Návštěva možná po dohodě v dočasné péči v Lysé nad Labem, info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705

Za fotky děkujeme moc
https://www.facebook.com/svatia.foto