Laky

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 1 Icon: Velký (61 cm a více)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

Moc doufáme, že Lakýskovi obnovujeme inzerát naposledy a že už konečně najde i on svoje doma. Prosíme všechny o pomoc se sdílením. Laky, rok a půl starý kříženec ovčáka, u nás prošel už úplně všemi vyšetřeními, které snad lze udělat a dopadly, dá se říct, dobře. Laky naposledy absolvoval magnetickou resonanci na neurologii v Brně na klinice Jaggy. Ta odhalila pravostranný útlak = stenózu míchy v bederní oblasti. Tento nález ale Lakyho v současné chvíli výrazně neomezuje.
Nyní budeme s Lakym dál pokračovat ve fyzio cvičení v Rosicích v Paradogzu.
Laky by rád našel své doma. Potřebuje pravidelnou přiměřenou fyzickou zátěž. Nebude to parťák na celodenní vysokohorské túry,ale dvouhodinovou procházku zvládne levou zadní. Lakyho noví majitelé by určitě měli zůstat v kontaktu s fyzioterapeutickým pracovištěm a hlídat jeho rovnoměrné nasvalování. Tato preventivní péče totiž může zpomalit pohybové obtíže na stáří,se kterými je samozřejmě nutno vzhledem k nálezu na resonanci počítat. Laky je stále na gastro dietě. Přecházet na jiné krmivo se nám moc nedaří,po pár dnech přimýchávání nového krmiva to vždy končí průjmem. Laky velmi pěkně reaguje na přivolání. Rád běhá na procházce s ostatními psy a miluje vodu v jakékoliv podobě. Rád jen tak lenoší v trávě na zahradě. S kočkami se snese. Děti má rád. Při vzrušení zkouší štípat do rukou a nohou,ale po napomenutí toho nechá. Je to takové rozjívené štěně, dohání, co v mládí nezažil. Chce všechno poznávat a život si naplno užívá, jen by ho už konečně s někým plnohodnotně sdílel. Tak koho chytne za srdce?

Lakoušek hledá páníky, co ho zabaví a budou ho učit a i s ním cvičit, zpevňovat mu svaly. Hledá bydlení ideálne v rodinném domku s bydlením uvnitř. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatlu 1000kč. Počitejte i s oboustrannou návštěvou. Navhází se v Třebíči. Zájemce prosíme o vyplnění dotazníku v přiloženém odkaze. 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflEdjEG0Iy-c9-Rot0Jb1aJb7IlSP5uwzD7ZRne-utzTb9Fg/viewform?fbclid=IwAR1S9-RUQ8WaKbLzOgKfO11kiMtBd6QiAelldCagfWsXNjCpjkVQ7FOEKnw