KOMISAŘ REX – VESELÝ A UČENLIVÝ MAZEL - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Rexík je úžasný, milý a mazlivý pes. Jako správný pracant dokáže odehnat zloděje za plotem, ale ke své rodině je vlídný a je těžké ho nemít stále u sebe. Miluje lidskou přítomnost a mazlení je jeho specializace. Je to pes, který dobře vyhodnocuje situace a je na něm snadno vidět, co si myslí a co má v úmyslu udělat. A jakmile Vás zná, plánuje nejspíše hodit záda a nechat se drbat. Venku chodí na vodítku hezky a klidně, je vidět, že se jedná o velmi inteligentního a učenlivého psa.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Hodí se do bytu i do domu se zahradou, aktuálně je zvyklý na život venku, ale gaučem jistě nepohrdne. S hygienickými návyky je to naprosto v pořádku. Rexík se pro svou milou povahu hodí i pro rodinný život s dětmi, je však třeba vždy myslet na bezpečí obou stran, přítomnost jiných fen je mu rovněž moc sympatická. Proto by mohl být i fajn kámošem do rodiny, kde už je nějaká ta psí slečna. Noví páníčci nemusí být extra zkušení kynologové. Musí však rozumět základům psí komunikace, aby pochopili, co se jim Rex snaží říct, protože je to pes, který dokáže mnohé říct i beze slov (štěkotu). Byla by škoda, kdyby mu nová rodina nerozuměla.

ZDRAVOTNÍ STAV: Rex je kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům, kastrovaný a označený mikročipem. Z důvodu prevence jsme ho vzali na rentgen kyčlí a můžeme s jistotou říct, že zadní nožky má jak mladík. Žádné známky vad, artrózy ani dysplazie, což je u křížence ovčáka velká vzácnost.

V případě zájmu o adopci komisaře Rexe Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Rexovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat email, volejte 778 465 467.

Za úchvatné fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi ♥ vividfoto.cz ♥ a za propůjčení figuranta a prostor Policii České Republiky.

www.utulektabor.cz/21j/