Adam - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Mělník
Region: Středočeský
Datum nálezu: 13.02.2023
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník
Evidenční číslo: 31/33

Podrobný popis

Adam

Evidenční číslo 31/23, odložen 13.2.2023

Plemeno: jezevčík hladkosrstý
Pohlaví: pes
Rok narození (cca): 4.4.2017
Datum nálezu: odložen 13.2.2023
Velikost: malý

POKUD MÁTE O ADAMA ZÁJEM, ZAVOLEJTE NÁM NA TEL. ČÍSLO 602 144 145 (9.00 - 17.00H). NA SMS ČI EMAILY NEREAGUJEME, pokud není domluveno jinak.

Celá jezevčičí smečka již u nás jednou byla. Adámek spolu s Dastym se nakonec vrátili zpět k majiteli. Ten nyní bohužel zemřel a oni se tak opět dostali k nám. Jelikož jim ale nesvědčí být spolu, budeme se snažit najít domov každému zvlášť.

Adam je rozhodně mnohem přívětivější než jeho společník Dasty. Snaží se s lidmi komunikovat, rád si přijde pro pomazlení, ale stále je vidět, že je přeci jen na pozoru. Je to paličatý dospělý jezevčík, který byl zvyklý jen na jednoho pána a smečku dalších jezevců. Žádná zvláštní výchova, zábava, komunikace. Je nedůvěřivý, lekavý, štěkavý. 

Potřebuje člověka, který má zkušenosti s tímto plemenem. K tomu čas, trpělivost a pevnou i laskavou ruku zároveň. Dokáže mu nastavit jisté hranice, pravidla, ale přesto si získat jeho důvěru a lásku. Moc by potřeboval domov, o který už nepřijde. Domov, kde ho budou mít rádi, budou se mu věnovat a on bude moci být sám sebou.

Ač se rád pomazlí, pro jeho nepředvídatelnost a náladovost NEdoporučujeme k dětem. S jinými psy nutno případně vyzkoušet - i když vyrůstal ve smečce, k cizím se nechová vždy úplně přívětivě.

Je očkovaný, čipovaný. Zatím se znovu poznáváme, snažíme se ho dát dohromady a ukázat mu, že nám může věřit. Bude s ním spousta práce, ale Adámek za to jistě stojí! Přijďte ho poznat, později popřípadě vytáhnout ven na procházku a sami uvidíte, jak velké srdce v tak malém těle bije.

Pro více informací či domluvení si návštěvy našeho útulku, volejte na tel. číslo 602 144 145.

Více na : https://dog-planet.cz/psi-k-adopci/