Tulipán z Boudy ❤ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 7m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Tulipán z Boudy ♥

Tulipán je miloučký, hravý a aktivní psí klučina. Je to neúprosný mazel, neunikne mu žádná lidská ruka, která byla stvořena k drbání a hlazení. Tulipán je super kámoš do pohody i nepohody, bude vám dělat stín a na oplátku bude doufat, že ho nikdy neopustíte.

Dokud Tulipán nezjistí, že Vaše ruce hladí, drbou a podávají pamlsky, je nedůvěřivý. Stačí však pár trpělivých okamžiků, a Tulipán se nebude moct nabažit Vaší přítomnosti...

Tulipán je jemný pejsek, který si neprošel zrovna růžovým sadem. Jako malé štěňátko byl nalezený podvyživený a silně začervený. Nějakou dobu trvalo, než se podařilo dát jej dokupy... Možná proto mu trochu déle trvá, než získá ke člověku důvěru.

S námi byl kámoš už za pár dní, je vděčný, že jsme mu dali šanci a že mu chceme najít ten nejlepší domov!

Tulipána nedoporučujeme příliš k ostatním pejskům, není z nich zrovna nadšený a nejvíc je pro něj prostě jeho člověk. Bude moc rád jedináčkem, který však bude mít i psí kámoše, které bude sem tam potkávat na kus řeči a poběhání si.

Tulipánek moc moc touží po trpělivé a laskavé rodině, která mu ukáže všechny krásy světa. Pro kterou nebude jen ozdobou na gauč nebo hlídač na zahradu, ale budou spolu podnikat procházky a výlety, pro kterou se stane plnohodnotným členem rodiny.

Tuli může žít v bytě i v domečku se zahradou, ovšem pelíšek prý chce mít jedině uvnitř, co nejblíž své milované rodině, která pro něj bude vším.

Tuli má momentálně cca 7 měsíců a váží 9,3 kg. Už příliš neporoste, ale určitě ještě v nové rodině nabere sílu a nechá se od ní malinko vykrmit. Dorostě max do menšího středního vzrůstu do 12 kg. Je čipovaný, odčervený a očkovaný.

Tulipán půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. Nachází se nedaleko Ostravy. 

V případě zájmu o adopci Tulipánka nám prosím napište co nejvíce informací o sobě na e-mail katerina@utulekbouda.cz, nebo nám vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci, my se Vám ozveme zpátky: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHhlxlBgHiHy5UoBVdURkOp6oK6Lg9f-5rTCbuFifp2yqNCA/viewform?usp=sf_link.

!!! Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný, pokyny pro zájemce o adopci jsou v inzerátu jasně uvedeny. Na tyto dotazy nebudeme odpovídat. Děkujeme za pochopení.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuální dění v Útulku Bouda můžete sledovat na www.instagram.com/utulekbouda.