smíšek Koudelka - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Erdelteriér
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Koudelka (Koudy), mám 9 let, 24 kg. Víte, že pro nás pejsky je jeden rok jako pro lidi let několik. A já celé 3 roky života prožil v kotci, v útulku. Za tak dlouhou dobu jsme mohli se svými novými pány zažít spoustu krásných chvil . Ale bohužel, nikoho jsem nezaujal... Jaká byla moje radost, když jsem odjel do dočasné péče spolku Psí senioři v nouzi. Jsem tolik vděčný za vše! Prosím, adoptujte mě.

 

Jsem velice aktivní, hodný, přátelský, společenský pes. Mám radost ze všeho, směji se od ucha k uchu, vrtím ocáskem. Hygienické návyky dodržuji, neničím. Když dočasná panička odejde, párkrát štěknu, pak jsem tichý. Veškerou manipulaci snesu, i odběr krve jsem si užíval :-) Na vodítku umím, zprvu trošku táhnu, po chvíli se uklidním. Můžete se mnou i na výlet, s jízdou v autě nemám problém.

 

Feny snesu, většinu psů také. Kočky proháním.

Domov hledám pouze uvnitř.

Jsem kastrovaný, čipovaný, přeočkování mě čeká. Krev i srdíčko mám v pořádku.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.

 

Reportáž o Koudym na Blesk tlapky zde - https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-blesk-tlapky/736190/neuveritelne-tri-roky-stravil-koudy-v-utulku-noveho-domova-se-nedockal-dostane-jeste-sanci.html