Yasmin z Boudy ❤

Pohlaví

Fena

Věk

9 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 9m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Yasmin z Boudy ♥

Yasmin je přátelská a veselá psí holka, která se už nemůže dočkat nové rodiny a všech dobrodružství, která je společně čekají.

Yasmin, opuštěná duše citlivé fenky u nás čeká na lásku. Hledáme jí proto milující rodinu, která jí dá ten nejlepší život, jaký by si každý pejsek moc přál. Pro Yasminku hledáme rodinu aktivní, pečující a trpělivou. Hledáme jí rodinu, pro kterou bude právoplatným členem rodiny a bude s ní bydlet v bytě či v domě se zahradou - v tomto případě ale chceme, aby měla pelíšek uvnitř v domě, v blízkosti svých milovaných lidí.

Z Yasmin bude skvělá a aktivní parťačka pro každou srandu a každé dobrodružství. Rádi bychom ji našli zodpovědnou rodinu, která dokáže vnímat potřeby svého psa. Která je ochotná aktivně se věnovat výchově nového člena rodiny a přijmout jej mezi sebe bez výhrad. Rodinu, která může mít i dalšího pejska, který by Yasmince všechno ukázal... Pozná Yasmin konečně jaké to je, být šťastná?

Yasmin je cca roční fenka střední velikosti (cca 16 kg). Je odčervená, čipovaná, očkovaná, ošetřená tabletou Nexgard Spectra a kastrovaná.

Yasmin půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. Nachází se nedaleko Ostravy. 

V případě zájmu o adopci Yasminky nám prosím detailně vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci, my se Vám ozveme zpátky: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHhlxlBgHiHy5UoBVdURkOp6oK6Lg9f-5rTCbuFifp2yqNCA/viewform?usp=sf_link.

!!! Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný, pokyny pro zájemce o adopci jsou v inzerátu jasně uvedeny. Na tyto dotazy nebudeme odpovídat. Děkujeme za pochopení.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuální dění v Útulku Bouda můžete sledovat na www.instagram.com/utulekbouda.