Rafaelo z Boudy ❤

Pohlaví

Pes

Věk

7 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 7m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Rafaelo z Boudy ♥

Rafaelo je hravý a aktivní psí klučina. Je to neúprosný mazel, neunikne mu žádná lidská ruka, která byla stvořena k drbání a hlazení. Rafi je super kámoš do pohody i nepohody, bude vám dělat stín a na oplátku bude doufat, že ho nikdy neopustíte.

V cizím prostředí je nejdříve nejistý a opatrný, ale po chvilce už sprintuje dokola nebo na Vás vesele skáče. Moc by ho bavil aktivní životní styl, nejen procházky a výlety, ale i třeba běh nebo nějaký psí sport. Je k tomu jako stvořený! 

Rafaelo miluje nejen lidi, ale i jiná zvířátka, hračky a samozřejmě dobré granulky a pamlsky. Na své psí kámoše nedá dopustit, bude vděčný za psího sourozence, ale moc dobře mu bude i jako jedináčkovi.

Rafík může žít v bytě i v domečku se zahradou, ovšem pelíšek prý chce mít jedině uvnitř, co nejblíž své milované rodině, která pro něj bude vším.

Rafaelo má momentálně cca 7 měsíců a váží 10 kg. Už příliš neporoste, ale určitě ještě v nové rodině nabere sílu a nechá se od ní malinko vykrmit. Doroste max do menšího středního vzrůstu do 12 kg. Je čipovaný, odčervený a očkovaný.

Rafi půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. Nachází se nedaleko Ostravy. 

V případě zájmu o adopci Rafaelka nám prosím detailně vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci, my se Vám ozveme zpátky: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHhlxlBgHiHy5UoBVdURkOp6oK6Lg9f-5rTCbuFifp2yqNCA/viewform?usp=sf_link.

!!! Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný, pokyny pro zájemce o adopci jsou v inzerátu jasně uvedeny. Na tyto dotazy nebudeme odpovídat. Děkujeme za pochopení.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuální dění v Útulku Bouda můžete sledovat na www.instagram.com/utulekbouda.