Elička a Emička - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Malý (do 30 cm)
Maltézský psík
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes pro život

Podrobný popis

Hledáme pro Elinku a Eminku společný domov.

Elinka, dvouletá kříženka Maltétáčka si hledá klidný a milující domov. Elinka je maličká, kouzelná holčička, která se zdá, že je křehounká jako porcelánová panenka, ale je to malá rošťanda a hračička. Je stále ještě plašánek, ale s vlídným a klidným přístupem zvládá vše. Na Elinku je třeba opravdu opatrně, pomalu, v klidu a s trpělivostí. Pomáhat jí se vypořádat a seznámit s tím, co ještě nezná, nebo čeho se bojí. Být jí oporou a podporou. Elinka je hodně fixovaná na Emičku, zvažovala jsem, nebo zvažuji dvojitou adopci, ale i tak si možná myslím, že když nebude mít u sebe Emičku, více se tak osamostatní. Elinka je opravdu Emičky ocásek, všude s ní, všude za ní, stále ji hledá. Ale i to se každým dnem lepší. Miluje mazlení, hlazení hlavičky, vždy si položí hlavičku do dlaně a blaženě mžourá a to je například situace, kterou upřednostní před Emičkou. Dnes jsem s ní byla poprvé venku a nato, jak se začátek zdál být složitý, nakonec s ujištěním, že vše je v pořádku to zvládla na 1*. Elička je prostě takové malé miminko, milované, sladké kouzelné, které má člověk často nutkavou potřebu ochraňovat před vším, ale není to potřeba. Jak jsem již psala, Elička s dobrým přístupem člověka zvládne vše, stačí si získat její důvěru. Umí naprosto bravurně panáčkovat-taková malá surikata :-D Elinečka je plně veterinárně zabezpečená, kastrovaná. 

Emička dvouletá kříženka Maltézáčka si hledá báječný a milující domov. Emička je velká mazlenka a tulinka, je však trošku plašší, jelikož pochází z množírny-není ještě zcela socializovaná, ale s důvěrou v člověka zvládne téměř vše. Emička je kompletně veterinárně zabezpečená a kastrovaná.

Pokud máte o maličké zájem, napište nám prosím do ZPRÁVY! přes naši fb stránku- informace o vás a podmínkách domova jaké pro holčičky nabízíte, tak, abychom si mohli udělat představu jak by u vás holčičky žily a jaký život by u vás měly. Komunikujeme pouze se zájemci napřímo-nikoli s prostředníky. 

Odkaz na fb stránku přikládáme, bohužel nejsme schopni z časových důvodů odpovídat na e-maily, ale pouze jen na messenger přes fb stránku. Děkujeme za pochopení. (15) Pes pro život | Roudné | Facebook

Děkujeme za pochopení. Holčičky se nacházejí v Roudném. Další informace a fotky zde: (7) Facebook