VALÉRIE - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

3 měsíce

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 3m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Nový Jičín
Region: Moravskoslezský
Datum nálezu: 15.12.2022
Akt. umístění: BoudaBudka - pomoc psům, z.s.

Podrobný popis

VALÉRIE - ZAMLUVENÁ 

je jedno ze štěňat narozených u nás ve spolku. Máma Žofka byla odebraná z přemnožené smečky a k nám přišla již březí. 

Valinka je krásné, milé, hravé štěndo. Jako všechna štěnda bude doma dělat loužičky, hromádky, občas něco rozkouše. Bude vyžadovat váš čas a pozornost, vše ji budete muset naučit. Je vhodná prakticky ke komukoliv, kdo chce psího kamaráda, chce s ním trávit čas, učit ho, vychovávat, hrát si s ním. A kdo počítá s tím, že psa si pořizuje na minimálně 15 let a po tu dobu je třeba se o něj starat. Valinka bude menšího vzrůstu, ale pidipes to nebude. Máma má 6 kg, lze očekávat, že Valinka v dospělosti bude mít 6 - 10 kg.

Může do bytu i domku se zahrádkou, ale pouze jako pes vnitřní, jako právoplatný člen rodiny, ne k boudě nebo do kotce. Může k dětem, které ale ví jak se k pejskovi chovat. Že je to kámoš, ne hračka. Velké plus je hodný, povahově vyrovnaný psí kámoš v domácnosti.

Valinka je v okrese Nový Jičín. Do adopce půjde s adopční smlouvou, kde je mimo jiné podmínka kastrace po prvním hárání. 

Pokud máte o Valinku zájem, napište nám proč chcete právě štěně, právě ji, co od ní očekáváte, jak budete spolu trávit čas a co a kdo ji u vás domá čeká. Také napište, zda souhlasíte s kastrací a s podáváním zpráv o tom jak se spolu máte.