Arleta

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Pudl
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Středočeský
Datum nálezu: 01.12.2022
Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Arleta
Věk: 2 roky
Velikost: malá, cca 8 kg
Plemeno: kříženec pudla
Snášenlivost: z pejsků, fenek, štěňat a v podstatě všech zvířat má strach; k dětem raději ne – kvůli její nepředvídatelnosti
Nachází se: Fryšták (okr. Zlín)
Kontakt na tel. čísle: 734 244 724
 
Arletka je mladá psí slečna s nekonečnou energií. Je hodně zvědavá, ale i trochu bázlivá. Když si ji získáte, je přítulná a ráda se nechá podrbat i na bříšku. Dobře se s ní manipuluje (sprchování, utírání pacek, oblékání do svetříku, kšírů, náhubku, atp.). Když je sama, trochu teskní po společnosti, po pár minutách jí to přejde a schoulená v pelíšku a čeká na příchod páníčka.
Je trošku uštěkaná, když je rozdováděná a když jí vstoupí pes do teritoria. Zvládá spát v místnosti bez lidí a celou noc je v klidu a ticho. V minulosti došlo u Arletky z důvodu nepochopení její psí dušičky k pokousaní, je tedy třeba zkušeného člověka, který s ní bude pracovat, nastaví jí pravidla a nevzdá to po prvních vyceněných zoubcích. Cení je, i když si hraje, dá se to tedy brát i jako její zlozvyk, se kterým je potřeba počítat a pracovat.
Arletka potřebuje klidný domov bez dalších domácích zvířátek, kde bude mít pocit bezpečí a pomalu si bude získávat důvěru ke svému novému pánovi. Zároveň, by měl její nový páníček být aktivní mladší člověk, který s ní bude chodit často ven, zaběhat si nebo cvičit agility, případně dog dancing a podobně, aby zaměstnal i její chytrou kebulku.
Arletka půjde do nového domova očkovaná, odčervená, čipovaná a kastrovaná,po kladné předkontrole a podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek více na: http://www.pesnejvernejsipritel.cz/psi-k-adopci/
Datum a místo příjmu: prosinec 2022, Praha
Za krásné fotečky děkujeme: