Fredy

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Zlatý retrívr
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Mělník
Region: Středočeský
Datum nálezu: 16.01.2023
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník
Evidenční číslo: 5/23

Podrobný popis

Fredy

Evidenční číslo 5/23, odchycen 16.1. na Mělníku

(https://www.facebook.com/dogplanet.melnik/posts/pfbid02P4huWxERx7tSCUozzjsM9K9HpPsyboEcy2kvbH2vSSacqewbtwzVn1cv9CyEuBVal)

Plemeno: kříženec pyrenejského horského psa/čuvače nebo retrívra?
Pohlaví: pes
Rok narození (cca): 2020
Datum nálezu: 16.1. 2023
Velikost: střední / větší 

POKUD MÁTE O FREDA ZÁJEM, ZAVOLEJTE NÁM NA TEL. ČÍSLO 602 144 145 (9.00 - 17.00H). NA SMS ČI EMAILY NEREAGUJEME, pokud není domluveno jinak.

Volnomyšlenkář Fredy, alias "mělnický přízrak". Déle než týden jsme k němu vyjížděli noc co noc, v celkovém součtu má tenhle pes na svědomí 21 výjezdů - ani při jednom se nám nezadařilo ho ani spatřit, natož polapit. Osudnou mu byla "past", kdy byl nalákán do zahrady, odkud nemohl nikam zmizet. Poté už byl náš. 

Extrémně chytrý a učenlivý pes. Velice rychle chápe, co se po něm chce nebo naopak nechce. Ze začátku u nás chodil pouze na stopovacím vodítku, velice brzy zvládl přechod na vodítko krátké a den po dni si získal naši plnou důvěru a ve výběhu zvládá být už i sám. Jen většinu toho času sedí u plotu a vyčkává než se člověk vrátí a bude se mu věnovat, tak je lepší s ním zůstávat.

Naučil se krásně reagovat na zavolání a hlídat si nás. Také zvládá povel Sedni, Nesmíš, Lehni, Fuj. Učení ho baví a za to jsme rádi, protože tu jeho hlavičku potřebujeme zabavit - až unavit. Jedná se o moc milého psa, který žije pro svého člověka. Vyžaduje lidskou pozornost, má rád všelijaké hry, výlety, procházky. 

Na psy vyštěkává, provokuje, ale s většinou si rozumí. S fenkami si i velmi rád hraje. Pokud ho druhý pes nebude nijak zvlášť provokovat nebo napadat, nemyslíme si, že by měl být problém. K lidem je přátelský, pokud ho nezaujme něco více, tak je to úplné lepidlo. 

Je očkovaný i čipovaný. Bude moc rád pokud ho přijdete poznat a vezmete na nějakou pořádně dlouhou procházku. A kdo ví, třeba si vzájemně padnete do oka? :-)

Pro více informací či domluvení si návštěvy našeho útulku, volejte na tel. číslo 602 144 145.

Více na : https://dog-planet.cz/psi-k-adopci/