VINCENT - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

3 měsíce

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 3m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Nový Jičín
Region: Moravskoslezský
Datum nálezu: 15.12.2022
Akt. umístění: BoudaBudka - pomoc psům, z.s.

Podrobný popis

VINCENT - ZAMLUVENÝ ( máme již dostatek zájemců)

je jedno ze čtyř štěňat, narozených odebrané fence u nás ve spolku. Jeho tři sestřičky už mají vážné zájemce, volný k adopci už je pouze Vincent.

Vincent je zkrátka kříženec, voříšek, žádná plemena v něm nehledejte. Jeho matka žila v přemnožené smečce a byli to samí kříženci až do bůhvíkolikátého kolena. Co je jisté - nevyroste z něj velký pes ani žádný mrňous. Podle mámy a ostatních psů ve smečce můžeme odhadovat, že váha se bude pohybovat mezi 6 - 10 kg. Máma má 6 kg. 

 Pro Vincenta hledáme domov raději v domku se zahrádkou, rozhodně v klidnějším prostředí. Velkoměsto nebo rušné sídliště pro něj není to pravé. V klidnější domácnosti, ne s úplně malými dětmi. Starší, rozumné děti určitě nevadí. Velké plus bude, když už v rodině pes bude. Vincent potřebuje trochu podpořit. Samozřejmě to musí být pes vyrovnané povahy, pohodový a přátelský, který s prckem bude mít trpělivost. 

Podmínkou adopční smlouvy je kastrace v dospělosti psa.

Vincent je v okrese Nový Jičín. Do adopce může nejdříve v polovině února. 

Pokud máte o Vincenta zájem, napište nám, prosím, maximum informací o vás a vaší rodině, kam by měl Vincent přibýt. Co od Vincenta očekáváate a naopak co ho čeká u vás. Na štěňata je obvykle zájemců spousta, proto čím více toho napíšete hned v prvním meilu, tím větší je šance, že Vincentík bude dělat radost právě vám :-)